قیمت درب حیاط و ویلا

درب حیاط ساده و شیک (درب ویلایی سلطنتی و ساخت انواع درب فرفورژه طرح دار با قیمت مناسب ) اولین چیزی است که هنگام ورود به جایی با آن برخورد خواهید کرد. بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار است. و امروزه توجه ویژه ای به آن می شود. مشتریان بسیار زیادی برای خرید درب حیاط با مدل ها و طرح های بی نظیر و هنرمندانه به جهت زیباسازی نمای بیرونی ساختمان ویلایی یا باغ و ویلای شخصی خویش توجه می کند تا ارزش آن را دوچندان کنند. درب حیاط و پارکینگ ویلایی با رنگ کوره ای و یا درب باغ ویلا برای حیاط و پارکینگ در طرح ها و رنگ های مختلف به سفارش مشتری ارائه می شود. اگر خواهان خرید درب ساختمان فلزی یا آهنی در طرح های ساده و فرفورژه هستید می توانید از ما لیست قیمت و طرح های مختلف درب حیاط را درخواست کنید.


درب ویلایی

09124126245


درب های سلطنتی جلوه ی خاصی به ساختمان شما میدهد. بنابراین درب به تنهایی می تواند به تنهایی ارزش یک باغ یا ویلا را در همان نگاه نخست بالا ببرد. و به مانند نمای بیرونی ساختمان ها و آپارتمان ها تأثیر چشمگیری در زیبایی ظاهری باغ و ویلاهای شما دارد. پس اگر به فکر ساخت یک ویلا یا باغ هستید و یا می خواهید از درب ویلایی سلطنتی برای مصارف مختلف خود استفاده کنید،لازم است که مدل ها و طرح های بسیار متنوع و فوق العاده بی نظیر درب ویلایی سلطنتی را مشاهده کرده تا به این ترتیب بتوانید بهترین تصمیم خود را مبنی بر خرید درب و ارتقای سطح کیفی و ارزش گذاری خانه ویلایی یا ویلا و باغ خود اتخاذ نمایید. درب فرفورژه به معنای تغییر حالت دادن و فِر دادن چهارپهلو یا میلگرد فلزی است. فرفورژه در تزئین بسیاری از محصولات در صنایع فلزی کاربرد دارد .

یکی از پر مصرف ترین انواع درب درمیان درب های ساختمانی، درب آهنی ساده می باشد. از آن جایی که درب ورودی ساختمان تاثیر زیادی بر نمای خارجی خانه دارد، در انتخاب آن باید دقت کرد. از این رو سازندگان درب های آهنی بر آن شدند علاوه بر استحکام به زیبایی این درب ها نیز توجه کنند. نکته مهم در درب های آهنی ساخت چهارچوب قوی و تراز بودن آن می باشد. درب های ویلایی می توانند نمونه ای از درب های مناسب برای ساختمان و نمونه ای مناسب به عنوان مدل درب حیاط می باشد.


درب حیاط
درب پارکینگ
درب فرفورژه
درب آهنی
درب فلزی
درب باغ
درب ساختمان
درب طرح دار
درب حیاط ساده و شیک
درب ویلا
در حیاط
دروازه حیاط
دروازه ویلا
درب ویلایی
درب ساده
درب دو لنگه
تولید درب
درب فلزی حیاط
درب سلطنتی
درب لوکس

09124126245
درب ویلایی مدرن ، قیمت درب ویلایی ، درب ویلایی ساده ، درب آهنی کلاسیک ، درب فلزی حیاط ویلایی ، درب منزل ویلایی ، درب حیاط ارزان ، درب حیاط سبک وزن ، قیمت درب حیاط ساده و شیک ، درب حیاط کلاسیک ، مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه ، طرح درب حیاط سنتی ، درب حیاط ویلایی ، درب ورودی ساختمان کلاسیکجستجو در مطالب سایت


آخرین مطالب

AhanHefaz
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Button09124126245