حفاظ پنجره فرفورژه 09128047694| قیمت نرده پنجره كلاسیك مدرن نرده آهنی

حفاظ پنجره آهنی

کدام مدل حفاظ پنجره برای خانۀ شما مناسب‌تر است؟

 

حفاظ پنجره طرح فرفورژه در بسیاری از بخش‌های ساختمان به كار برده می‌شوند. علاوه بر نرده های حفاظ پنجره ، دیگر موارد پركاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است و آهن سازه تواید كننده حفاظ و پنجره فرفورژه و پروفیلی می باشد.
 

حفاظ پنجره از داخل

حفاظ پنجره حفاظ پنجره پروفیلی ساده با قوطی حفاظ پنجره از داخل حفاظ پنجره متحرك ریلی حفاظ پنجره دوجداره حفاظ پنجره آهنی ساده و نرده فرفورژه حفاظ بالكن حفاظ پنجره آهنی ساده

انواع حفاظ پنجره آهنی شامل حفاظ های فرفورژه و ساده است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود .


 دانلود لیست قیمت حفاظ پنجره آهنی 

قیمت ساخت حفاظ پنجره توسط طراحان و سازندگان آهن سازه در قسمت بالا معرفی شده و بر اساس شرایط زیر در نظر گرفته می شود . برای قیمت گذاری ساخت حفاظ پنجره ، طول و عرض پنجره ، طرح پیشنهادی و مناسب برا اساس نوع پنجره ، میزان استفاده و جنس مواد اولیه در نهایت سبک و نوع حفاظ انتخابی افراد تاثیر بسیاری دارد. 

 

 

یکی از روش‌های اصولی محافظت و پوشش پنجره و در ساختمان از عوامل مختلف بیرونی، ساخت حفاظ پنجره و در است. با نصب حفاظ مخصوص بر روی انواع پنجره و در در ساختمان‌های مسکونی و تجاری امکان رخ دادن بسیاری از حوادث کاهش پیدا کرده است و نمای ساختمان زیبا تر به نظر می‌آید. امروزه ساخت حفاظ در و پنجره توسط افراد متخصص و کار بلد در این زمینه و بر اساس نوع درب و پنجره صورت می‌گیرد. 

 

حفاظ پنجره مدرن کلاسیک

 

مدل های نرده فرفورژه حفاظ پنجره هم با توجه به این که از یکسو قیمت بسیار مناسبی دارند و از سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا هستند، مشتریان پروپاقرصی دارد . ضمن این‌که با توجه به جنس محکم آنها از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند. در ادامه نمونه‌هایی از طرح های نرده پنجره فروفورژه را به شما نشان خواهیم داد.

 

حفاظ پنجره پی وی سی

 

حفاظ میله‌ای پنجره

حفاظ‌های میله‌ای از رایج‌ترین انواع حفاظ پنجره در خانه‌های مسکونی می باشند. فاصله و اندازه میله‌ها را میتوانید به دلخواه خود طراحی و انتخاب کنید. حفاظ‌های میله‌ای دارای دو مدل داخلی و بیرونی می باشند. مدل بیرونی روی قاب پنجره از قسمت بیرونی ساختمان نصب می گردد ولی مدل داخلی روی قاب پنجره از دورن نصب شده و قفل میشود. در صورت نیاز می‌توانید میله‌های مدل داخلی را از درون ساختمان باز بکنید.

در گذشته انواع حفاظ پنجره میله‌ای بسیار ساده و بدون طراحی خاص بودند. اما در حال حاضر می‌توانید حفاظ‌های میله‎ای را در مدل‌های متنوع‌تری تهیه کنید که ضمن افزایش امنیت خانه دارای نمایی زیبا باشد. 

 

حفاظ پنجره آهنی

 

حفاظ پنجره مدرن

ساخت حفاظ پنجره در امروزه با پیشرفت و تغییر سبک‌های طراحی نمای ساختمان قابل تغییر و هماهنگ شدن است. انواع حفاظ در و پنجره آکاردئونی متحرک، دو جداره، فرفورژه، ساده، با قابلیت نصب گلدان بصورت حفاظ پنجره مدرن طراحی و ساخته شده و متناسب با سلیقه و نوع درب و پنجره قابل نصب است. یک عکس حفاظ پنجره از نوع مدرن قابل مشاهده است.

 

حفاظ پنجره فرفورژه

 

حفاظ پنجره با جای قرار گیری گلدان ( فلاور باکس )

در شهرهای بزرگ به دلیا اینکه فضایی لازم را ندارند که بتوانند فضایی را به به کاشت درخت اختصاص دهند و همچنین بابیشتر شدن تعداد  ماشین ها و ار آن طرف بیشتر شدن آلودگی هوا نیاز هر شهروند شهر نشین می باشد تا گوشه ی از منزل خود را اختصاص به گل و گیاه دهند امروزه با ساخت حفاظ پنجره های که قابلیت قرار گیری  گلدان را دارند انجام  که شرکت آهن سازه در این امر مهارت به خصوصی دارد.  
 

 

مدل حفاظ پنجره دوجداره

حفاظ پنجره از داخل ، انواع حفاظ پنجره

وقتی پشت پنجره ها حفاظ پنجره آهنی نصب شده باشد، خیال تان بابت ورود سارقین و سقوط کودکان به پایین کاملا آسوده می شود. سازه های امنیتی در شکل های گوناگونی طراحی شده است و تقریبا همیشه در بیرون از پنجره ها نصب می شوند. حفاظ پنجره با طراحی مختلف روی نمای ساختمان اثر گذار می باشد. به همین دلیل بهتر می باشد برای همه پنجره های نمای بیرونی به هنگام ساخت بنا، از حفاظ یکسان استفاده کنیم. در صورتی که این سازه در ساختمان نصب نیست همیشه می توانید با نصب حفاظ پنجره از داخل ساختمان، امنیت آپارتمان خود را بالا ببرید.

 

انواع حفاظ پنجره فرفورژه

 

انواع حفاظ استیل پنجره و حفاظ پنجره آهنی، ، حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره آهنی ساده را می توان هم در پشت پنجره و هم در داخل نصب کرد. حفاظ پنجره داخل ساختمان به دلیل تمایل شخصی، سفارش دهنده ها نصب می شود. انواع حفاظ پنجره مدرن به لحاظ زیبایی آسیبی به جذابیت ، زیبایی و نمای ساختمان وارد نمی کنند ولی تقاضای زیادی برای نصب حفاظ هوم سرویز از داخل پنجره نیز ثبت می شود. برای نصب حفاظ در داخل پنجره باید قوطی پروفیل به اندازه قاب داخلی ساخته شود و از لولا برای نصب حفاظ آهنی استفاده کنیم. حفاظ های داخل پنجره ثابت نمی باشند و قابلیت باز و بسته شدن از لولا را دارند. به این ترتیب دسترسی به شیشه های پنجره برای تمیزکاری و نظافت شیشه ها هم امکان پذیر می باشد.

 

 

حفاظ پنجره فرفورژهحفاظ پنجره ساختمان

حفاظ پنجره از داخل

حفاظ پنجره مدرن

عکس حفاظ پنجره با جای گلدان

حفاظ پنجره دوجداره

 

 

حفاظ پنجره فرفورژه

 
 
 
انواع حفاظ پنجره ساخته شده در شرکت آهن سازه 
 حفاظ پنجره از نوع پروفیلی
 حفاظ پنجره از نوع فرفورژه
 حفاظ پنجره از نوع استیل
 
 
 
 

انواع مدل از حفاظ پنجره دوجداره به صورت مستقیم به بازار عرضه شده است که به صورت فروش اینترنتی و با قیمت مناسبی می توان برای خرید آن اقدام کرد. حفاظ پنجره دوجداره از جمله مدل حفاظ های ساختمان است که می توان با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین امنیت به بهترین حالت ممکن گردید.

 

حفاظ پنجره آلومینیوم

حفاظ پنجره متحرک 

امروزه می توان از سازه آکاردئون به عنوان حفاظ پنجره نیز استفاده نمود که می تواند به صورت ریلی یا کشویی باشد در عکس زیر می توانید یک نمونه را مشاهده  می کنید.

حفاظ پنجره ارزان حفاظ پنجره از داخل ساختمان

حفاظ پنجره اصفهان حفاظ پنجره آماده

 

حفاظ پنجره با قوطی

 

 

حفاظ پنجره و تراس

نصب حفاظ پنجره تهرانپارس

حفاظ پنجره به سبب ساختاری که از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. با نصب این محصول حفاظتی می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد.

 

حفاظ پنجره فرفورژه آهنی

 

 

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره دوجداره جدید

 

 

 

 

حفاظ پنجره شرق تهران

حفاظ پنجره غرب تهران

 

حفاظ پنجره از داخل

نرده پنجره از داخل

حفاظ پنجره از داخل

حفاظ جلو پنجره

 

حفاظ فرفورژه پنجره

نرده پنجره

حفاظ پنجره آهن سازه از محصولات حفاظتی است که از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به سبب مرغوبیتی که این محصول کاربردی دارا است، می توان آن را بر روی تمام مدل پنجره ها و برای ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار داد. نکته قابل توجه در رابطه با این محصول آن است که نوع فلزی آن با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ، رنگ آمیزی شده است که به واسطه همین امر از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد.

 

 

 

حفاظ پنجره تهران

حفاظ پشت پنجره فلزی حفاظ پنجره تاشو

حفاظ پشت پنجره فرفورژه

 

حفاظ پشت پنجره آهنی

حفاظ پشت پنجره

حفاظ پنجره پایون

 

 

حفاظ پنجره پروفیل

فاظ پنجره بالکن

حفاظ پنجره فرفورژه

 

حفاظ پنجره به نسبت سایر مدل حفاظ های تولید شده از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می باشد. به سبب قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای که این محصول داراست، می توان آن را برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد. حفاظ پنجره به سبب ساختاری که از آن برخوردار می باشد، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان آن را بر روی تمام مدل دیوارها نصب کرد. نکته قابل توجه در رابطه با این محصول کاربردی آن است که این مدل از حفاظ در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی تمام مدل پنجره های موجود قابل نصب می باشد.

 

 

حفاظ سر پنجره

حفاظ پنجره تبریز

حفاظ پنجره تراس

 

حفاظ پنجره بزرگ

حفاظ پنجره با جا گلدانی

 

دل های نرده پنجره هم بسیار متنوع شده  و از گستردگی بالایی  برخوردار و با خیال راحت می‌توانید یکی را انتخاب کنید؛ بدون این که نگران مشابهت به پنجره همسایه باشید.
 
در گذشته نرده های پنجره به صورت میله‌های غالباً عمودی و یا در مواردی افقی بود که زیبایی چندانی نداشتند و موجب می‌شدند پنجره ساختمان‌های کنار هم، همه به یک شکل باشند.
 
 
 
حفاظ پنجره مدرن
حفاظ متحرک پنجره از داخل
ساخت حفاظ پنجره از داخل به نحوی که از داخل قابل باز و بسته شدن است، یکی از انواع حفاظ است که مخصوصاً برای پنجره‌های بزرگ کاربرد دارد.  می توانید از سازه اکاردئون نیز استفاده کننید که قابلیت جمع و بازو بسته شدن را دارد ن
 
عکس حفاظ پنجره
 
این نوع حفاظ بسیار پرکاربرد است و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. نرده های ساده پنجره می‌توانند از قوطی‌های ۲ در ۲ یا از میلگرد ساخته شوند.
 
معمولاً طرح‌های پیچیده‌ای ندارند و به صورت کلاف‌های درهم‌تنیده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. استحکام این نرده‌ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن‌ها میسر نیست. تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه‌ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد.
 
 
 
 
حفاظ پنجره فرفورژه
طرح های فرفورژه در بسیاری از بخش‌های ساختمان به کار برده می‌شوند. علاوه بر نرده های حفاظ پنجره، دیگر موارد پرکاربرد آن در ساخت نرده های راه پله آهنی و نیز نرده حفاظ دیوار است.
 
طرح های فرفورژه حفاظ پنجره هم با توجه به این که از یک‌سو قیمت بسیار مناسبی دارند و از سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا هستند، مشتریان خاص خود را  دارد. ضمن این‌که با توجه به جنس محکم آن‌ها از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.
.
حفاظ پنجره ساده آهنی
 
 
حفاظ پنجره مدرن
طرح‌های مدرن امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند. طرح‌هایی که در عین نو بودن، کاملاً ایمن و مطمئن هستند.
 
شما می توانید با تماس با کارشناس مربوطه شرکت بزرگ آهن سازه  از لیست قیمت و همچنین طرح های موجود اطلاعات لازم را بدست آورید شرکت آهن آ]ن سازه با داشتن کاتالوگ این کا را برای مشتریان خود راحت تر کرده ما همواره  تلاش می‌کنیم تا خواسته شما را برآورده کنیم.
 
 
 
قیمت انواع حفاظ پنجره
 
نرده پنجره دوجداره به سبب ساختاری که در ساخت خود دارد   این امکان را به وجود  ‌آورده  تا بتوان آن را بر روی انواع دیوارها  و بر روی هر نمایی از ساختمان نصب کرد  نکته مهم در نصب راحت  در کمترین زمان ممکن می باشد . 
 
 
 
 طول و عرض پنجره: هر چه پنجره ساختمان بزرگتر باشد و طول و عرض بیشتری داشته باشد، قیمت حفاظ هم بالاتر خواهد بود.
 
 جنس حفاظ پنجره: حفاظ پنجره فلزی می‌تواند از میلگرد، قوطی یا فرفورژه ساخته شود. هر چه تراکم آهن مورد استفاده بیشتر باشد وزن حفاظ بیشتر شده و قیمت آن هم بالاتر خواهد بود.
 
 
 
نرده پنجره آهنی  حفاظ پنجره فرفورژه ساده
 
 
 
 
حفاظ پنجره از داخل
 
 
 
 
 طرح حفاط پنجره: طرح حفاظ هم روی قیمت آن مؤثر است. تأثیر طرح نرده پنجره روی قیمت آن از دو جنبه است؛
 
یکی این که برخی طرح‌ها باعث سنگین‌تر شدن حفاظ می‌شوند، حفاظ پنجره از داخل  مثلاً از گل‌های سنگین استفاده می‌کنند یا طرح‌های پرتراکمی هستند که نیاز به مصرف آهن بیشتری دارد.
 
تأثیر دیگر هم این که برخی طرح‌ها مستلزم اجرای پیچیده‌تری هستند که ممکن است روی قیمت تأثیر گذارند و آن را زیاد و کم کنند.
 
برای اطلاع از قیمت های حفاظ پنجره آهنی و فرفورژه می توانید با شماره موبایل 09128047694 تماس حاصل فرمایید 
 
 
 
مدل حفاظ پنجره دوجداره
 
برای اندازه گیری حفاظ پنجره :
از بالایی جارچوب تا انتهای چارچوب حفاظ پنجره و *عرض چارچوب *قیمت که برحسب متر مربع می باشد 
 
 
هزینه نصب حفاظ پنجره 180 هزار توامن می باشد رنگ حفاظ به صورت کوره ای می باشد تا در هر شرایط جویی مانع از پوسیدگی کل حفاظ شود همانند رنگ ماشین و یخچال می باشد شرکت آهن سازه از بهترین و مرغوب تریت رنگ استفاده می کنند 
شرکت آهن سازه با بیش از 20  سال فعالیت در زمینه ساخت و ساز حفاظ آکاردئونی و حفاظ پنجره و فرفورژه و درب های ویلایی فعالیت گسترده دارد و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان آموزش دیده ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را بدست آورید

 

نرده پنجره از داخل

حفاتظ سر پنجره

حفاظ نرده پنجره فرفورژه

 

حفاظ پنجره و بالکن ساختمان از انواع سایزها و طرح ها برخوردار می باشد که به صورت فروش مستقیم می توان آن را خریداری کرد. از جمله مدل حفاظ های پنجره و بالکن که به بازار عرضه شده است، می توان به حفاظ پنجره جالیزی ، کافه ای ، حفاظ پنجره آکاردئونی ، باهاماس یا برموادیی اشاره نمود. این محصولات دارای رنگ های مختلف هستند و می توان آن را در سایز های مختلفی با توجه به نیاز سفارش داد. تنوع در مدل های حفاظ پنجره و بالکن سبب شده تا این محصول به نحو مطلوبی پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان باشد.

 

نرده حفاظ پنجره و بالکن

 

 

حفاظ پنجره

 

 

 

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ پنجره فرفورژه

حفاظ نرده فرفورژه پنجره

نرده پنجره فرفورژه طرح دار

حفاظ پنجره

 
محفاظ پنجره
در بین حفاظ های پنجره، حفاظ های آهنی و فرفورژه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است. البته، امروزه حفاظ هایی به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن‌ها را نصب و استفاده می‌کردیم. نمونه آن‌ها را می‌توانید در ادامه ملاحظه نمایید.
 
نرده پنجره آهنی
 
طرح های نرده پنجره هم بسیار متنوع شده و با خیال راحت می‌توانید یکی را انتخاب کنید؛ بدون این که نگران مشابهت به پنجره همسایه باشید.
 
در گذشته نرده های پنجره به صورت میله‌های غالباً عمودی و یا در مواردی افقی بود که زیبایی چندانی نداشتند و موجب می‌شدند پنجره ساختمان‌های کنار هم، همه به یک شکل باشند.
 
 
 
 
 
 
حفاظ پنجره آهنی ساده
 
 
حفاظ پنجره ساده آهنی
 
حفاظ پنجره پروفیلی ساده با قوطی
 
 
 
حفاظ پنجره با قوطی
 
 
 
 
 
 
 
انواع حفاظ پنجره آهنی
حفاظ متحرک پنجره از داخل
ساخت حفاظ پنجره از داخل به نحوی که از داخل قابل باز و بسته شدن است، یکی از انواع حفاظ است که مخصوصاً برای پنجره‌های بزرگ کاربرد دارد. نمونه ای که در زیر مشاهده می‌کنید از نوع آکاردئونی آن است.
 
البته کاربرد اصلی این شکل از حفاظ در درب آکاردئونی است که برای تأمین امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه از در ساختمان استفاده می‌شود.
 
 
این نوع حفاظ بسیار پرکاربرد است و معمولاً از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است. نرده های ساده پنجره می‌توانند از قوطی‌های ۲ در ۲ یا از میلگرد ساخته شوند.
 
معمولاً طرح‌های پیچیده‌ای ندارند و به صورت کلاف‌های درهم‌تنیده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. استحکام این نرده‌ها به صورتی است که امکان خم کردن و دسترسی به پنجره با وجود آن‌ها میسر نیست. تنها نکته مهم این است که فاصله مابین تیغه‌ها باید به صورتی باشد که به هیچ وجه امکان عبور اشخاص از لابلای آن وجود نداشته باشد 
 
 
 
نرده حفاظ پنجره آهنی ساده
 
 
نرده پنجره آهنی حفاظ فرفورژه
 
 
 
 
 
 بین حفاظ های پنجره، حفاظ های آهنی و فرفورژه از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. دلیل آن هم اهمیت اساسی امنیت در طراحی و نصب این بخش از ساختمان است. البته، امروزه حفاظ هایی به بازار آمده است که شاید اگر پای امنیت ساختمان هم وسط نبود، باز هم برای زیبایی آن‌ها را نصب و استفاده می‌کردیم. نمونه آن‌ها را می‌توانید در ادامه ملاحظه نمایید.
 

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

 

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه مدرن دزدگیر پنجره
 
یکی دیگر از راه های محافظت از ساختمان، استفاده از حفاظ پنجره fence shield window مامروزه دزدان از هر روشی استفاده می کنند که وارد ساختمان شوند حالا می تواند از بلایی دیوار یا یا درب یا پنجره ساختمان باشد  به همین دلیل یکی از بهترین راه ها استفاده از حفاظ پنجره می باشد . حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیر قانونی می شود، موجب زیبایی ساختمان شما خواهد شد.
 
حفاظ پنجره فرفورژه
امروزه برای بالا بردن امنیت در ساختمان ها از محافظ پنجره فرفورژه  استفاده می شود که نسبت به طرح های گذشته تنوع بالایی دار آن هم بخاطر گل نرده های استفاده شده در آن می باشد  موارد مورد استفاده آن حتی می تواند ب ای تراس و راه پله باشد  طرح های فرفورژه حفاظ پنجره از لحاظ قیمتی هم  مناسب هستند و از سوی دیگر بسیار متنوع و زیبا هستند، مشتریان خاص خود را دارد . جنس آن ها هم از آهن است و مستحکم و مقاوم هستند  .
 
 
 
حفاظ پنجره آهنی  فرورژه
 
 
 
حفاظ پنجره  با قوطی
 
 
 
 
 
 
حفاظ پنجره ساده
این نوع حفاظ پنجره آهنی ساده  یا پروفیلی بسیار پرکاربرد است و  قیمت مناسب و مقرون به صرفه دارند . نرده های ساده پنجره می‌توانند از قوطی‌های 20 در 20 یا از 20 در 30 ساخته شوند. معمولاً طرح‌های پیچیده‌ای ندارند و به صورت کلاف‌های درهم ‌تنییده عمودی و افقی قرار می‌گیرند. مقاومت آنها به گونه ای است که نمی توانید آن را با دست خم کنید و وارد ساختمان شوید چیزی که باید مد نظر داشت فاصله تیغه ها باید به گونه ای باشد که حتی یک گربه هم نتواند رد شود شود معمولا بین سیزده تا پانزده سانت می باشد  گاهی در بالا و پایین حفاظ های ساده، طرح‌هایی نظیر پیکان نیزه ای قرار می‌گیرد که به زیبایی آن کمک می‌کند.
 
 
 
ساخت حفاظ پنجره متحرک کشویی یا آکاردئونی به گونه ی سلاخته شده است ، یکی از انواع حفاظ است که بیشتر برای پنجره‌های بزرگ استفاده می شود .مدل های در عکس زیر مشاهده می کنید که از نرده محافظ اکاردئون برای پنجره استفاده شده است 
 
 
 
 
 
حفاظ پنجره متحرک آهنی
 
حفاظ پنجره دوجداره آهنی
 
 
 
 
 
حفاظ پنجره پروفیلی یا ساده با قوطی معمولا با استفاده از پروفیل 20 در20  یعنی دو در دو می باشد و کلاف دور پروفیل 20 در 30 حفاظ های پنجره در طرح ها  و مدل های  و اشکال  گوناگون توسط شرکت آهن سازه تهیه و تولید می شود  در این نوع مدل بهتر است که فاصله ی میله های عمودی حد اکثر 11 سانتی متر بوده و در ارتفاع هر 70 سانتیمتر یک میله یا پروفیل افقی نصب و جوش داده شوند تا حفاظ پنجره از استقامت کافی و لازم برخوردار شوند.
 

حفاظ پنجره

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تقریبا نیمی از سرقت از منازل و سرقت خودرو کمتر از پنج دقیقه زمان می‌برد. وقتی دزد با کمترین تلاش می‌تواند وسایل یک خانه یا خودرو را با خود ببرد، یعنی هیچ مانعی بر سر راهش نبوده است. مهم‌ترین اقدام برای پیشگیری از سرقت و دزدی خانه این است که تمام درها و پنجره‌ها را حفاظ بزنید . وقتی خانه نیستید و شب‌ها در ورودی را قفل کنید. پشت در نرده حفاظ بزنید . اگر در ورودی منزلتان محافظ دارد، آن را هم ببندید. از بسته بودن پنجره‌های مشرف به بیرون خانه مطمئن شوید. از وجود حفاظ پنجره پاگرد و نرده آهنی محکم برای پنجره رو به حیاط غافل نشوید. 

نرده پنجره مدرن

 

قیمت حفاظ پشت پنجره

واع حفاظ پنجره فرفورژه

 

حفاظ پنجره با وجود ظاهری ساده و مصالح ساده در طرح ها و نقش هایتنوع بالا و گسترده ای دارند  و دست مشتری را در انتخاب باز نگه می دارند . و همین طور از قیمت مناسبی برخوردارند  و چون از لحاظ قیمتی تنوع بالایی دارند مشتری می تواند با توجه به نوع کار و و وسع خرید خود بهترین طرح ها را انتخاب کند . حفاظ فرفورژه پنجره از نوع بعدی حفاظ های پنجره می باشد که متنوع ترین طرح های این نوع حفاظ را برخوردار می باشند، این نوع حفاظ ها تشکیل شده از گل نردهای چدنی و در بعضی مواقع آلومینیومی می باشند و همچنین با چهار پهلوهای فرفورژه می توانند در اشکال مختلفی مثلا شکل یک درخت یا هر شکلی که قابل طراحی باشد ساخته شود. حفاظ های پنجره فرفورژه هم میتوانند بسیار مقاوم باشند و هم بسیار ضعیف! استقامت این نوع طرح را شما با انتخابتون تعیین خواهید کرد و البته کارشناسان ما در آهن سازه ضریب اطمینان این نوع حفاظ ها یا گارد آهنی پنجره را به شما تشریح خواهند کرد.
 
حفاظ پنجره آهنی ساده و نرده فرفورژه حفاظ بالکن
 
 
 
 
 
 
و همچنین بستگی به متریال مصرفی که استفاده می شود دارد باید از مواد درجه یک و مرغوب استفاده شود 
 
امروزه ایمنی و زیبایی خانه ها و یا محل کار بسیار حائز اهمیت و چشمگیر می باشند و افراد سعی می کنند از حفاظ برای پنجره دو جداره استفاده کنند که این حفاظ ها علاوه بر زیبایی و تنوع از امنیت و مقاومت بالایی برخوردار است.
 
 
شرکت آهن سازه در تمامی شهرها می تواند ارائه خدمات کند 
 
نصب حفاظ پنجره ساختمان در تهران و کرج،نرده پنجره ساده آهنی و فرفوژه طرح دار،حفاظ پنجره کلاسیک و قیمت مناسب و ارزان،طرح های آهنی ساده و متحرک ،مدل های بزرگ و کشویی برای بالکن و تراس،حفاظ درب و پنجره ویلایی،محافظ پنجره مدرن و حفاظ  بوته ای برای پنجره  حفاظ پنجره از داخل  حفاظ جلو پنجره  نرده پنجره از داخل   حفاظ پنجره کلاسیک  ، حفاظ لوکس برای پنجره و درب خانه و آپارتمان و ویلا ، جدیدترین مدل های حفاظ پنجره که توسط صنایع فلزی آهن سازه تولید و نصب  فعالیت گسترده دارد
 
 
 
 
 
حفاظ پنجره
ساخت و نصب حفاظ پشت و جلوی پنجره  در غرب تهران ، شمال تهران ، شرق تهران و جنوب تهران و کرج ،حفاظ پنجره فرفورژه و مدرن حفاظ پنجره متحرک ،حفاظ پنجره از داخل ،حفاظ پنجره آهنی اپارتمان بازشو ، حفاظ پنجره باغ ،بالکن تاشو توسط تیم آهن سازه صورت می گیرد 
 
 
 
 
 
 
 
 
فاظ پنجره از داخل
 معمولا شرکت های سازنده قیمت های یکسان اعلام نمی کنند  چون با توجه به اینکه از بستگی به متریال مصرفی  و همچنین نحوه ساخت، طراحی و ... انواع حفاظ متفاوت است. که هر شرکتی ان را به نحوه ی انجام می دهد  گاهی هزینه ساخت یک حفاظ پنجره خیلی بیشتر می شود در حالی که از قبل فکرش را هم نمی کردید. اپس اگر امنیت و حفظ آسایش و امنیت افراد ساکن در ساختمان یا محل کار مهم است می توانید کمی بسشتر هزینه کنید و از جنس خریداری شده بهترین اطمینان را داشته باشد
 
 
 
 
اندازه حفاظ پنجره ساختمان
حفاظ پنجره دو جداره یا حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوتی ندارد هر کدام از این حفاظ ها به صورت واحد اندازه گیری می شوند. میزان مواد مصرفی  و متریال مصرفی در ساخت  و تولید حفاظ پنجره ارتباط با طول و عرض پنجره دارد.  مسلما هر چه اندازه حفاظ بزرگ تر باشد روی قیمت هم تاثیر گذار است حفاظ آهنی به صورت متر مربع قیمت گذاری می شود بنابر این لازم است تا ابتدا اندازه چارچوب پنجره به دقت محاسبه شود. برای اینکه قیمت حفاظ پنجره مشخص شود تعیین مقدار متریال ساخت و وزن آهن مصرفی به کیلوگرم الزامی است. طبیعی است که قیمت حفاظ یک پنجره کوچک بسیار کمتر از هزینه طراحی، ساخت و نصب حفاظ پنجره دو جداره پذیرایی است. معمولا پنجره های پذیرایی بزرگترین پنجره ها در ساختمان هستند.
 
 
 
هزینه ساخت حفاظ پنجره قیمت حفاظ پنجره فرفورژه
 
نرده حفاظ پنجره یک سازه امنیتی است ولی از داخل و بیرون ساختمان دید دارد. به همین دلیل طراحی های متفاوت و متریال متنوعی برای ساخت حفاظ پنجره به کار می رود. قیمت ساخت حفاظ پنجره با توجه به متریال و جنس پروفیل استفاده شده در ساخت حفاظ تعیین می شود. حفاظ آهنی، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ استیل پنجره و حفاظ پنجره آهنی ساده هر کدام با متریال مختلفی کار می شود. قیمت هر متر از پروفیل ساخت، مشخص می کند که در نهایت چه مبلغی باید پرداخته شود. استفاده از آهن ضایعاتی برای پایین آوردن هزینه ساخت حفاظ پنجره اصلا توصیه نمی شود. همه سازه های امنیتی باید از متریال با کیفیت ساخته شوند تا کارایی بالاتری داشته باشند.
 
 
 
 
 
انواع حفاظ پنجره فرفورژه
 
 
قیمت انواع حفاظ پنجره
 
 
مدل حفاظ پنجره
 
 
 
 
 
 
 
حفاظ پنجره مدرن خیلی با حفاظ پنجره آهنی ساده تفاوت دارد. تزئینات اضافی روی حفاظ های جدید شکل ظاهری و البته قیمت حفاظ پنجره را تغییر داده است. انواع حفاظ پنجره متحرک و ثابت ساخته می شود که قابلیت داشتن گل نرده یا گل میخ را دارند. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه که زیبایی و امنیت را یکجا راائه می دهد با قیمت نرده آهنی پنجره انباری تفاوت دارد.هر چه ظرافت های ساخت بیشتر باشد، قیمت ها بالاتر می رود. یراق آلات خاص و سفارشی، رنگ آمیزی های اختصاصی یا هر کار اضافی که در طراحی حفاظ پنجره انجام شود، سازه را شکیل تر می کند. این تزئینات سلیقه ای هستند و تنها به درخواست مشتری روی حفاظ استفاده می شوند. به هر حال برای اینکه خانه مثل زندان نشود لازم است تا برخی تزئینات جانبی برای زیباسازی نرده اهنی انجام شود.

 

حفاظ پنجره استیل

 

 

 

 

قیمت حفاظ پنجره دوجداره

 

 

 

 

 

حفاظ پنجره ساختمان  فرفورژه

 

 

حفاظ پنجره از داخل

جستجو در مطالب سایت


سایر انواع حفاظ درب


آخرین مطالب

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us