در كشویی زیبا 09128047694

(اخبار)

امروزه برای محافظت از خانه و منزل و موسسات تالار ها رستوران ها از درب های آكاردئونی متنوعی استفاده میگردد كه ما در ادامه ی مطلب به معرفی انواع د رب آكاردئونی میپردازیم.

 
درب آکاردئونی، نوعی حفاظ است که جهت محفاظت از خانه ها و سازمان ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می گردد .و از درب آکاردئونی در جلوی درب مغازه ها، کلینیک ها و بعضی از پاساژها استفاده می گردد.
 
مهم ترین قسمت دربهای آکاردئونی، تسمه های فلزی میباشد که به وسیله پیم های فلزی به یکدیگر متصل شده  است.
این تسمه های فلزی به صورت ریل در کنار هم قرار گرفته اند و در محور عرض درب حرکت می کنند. درب آکاردئونی، هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند و کمترین فضا را در راهرو و راه پله اشغال می کند.
 
شرکت آهن سازه با انواع درب و حفاظ آکاردئونی متنوعی آماده ی پاسخ گویی به مشتریان عزیز میباشد .
 
درب کشویی آپارتمان
 
 
درب کشویی آپارتمان
 
درب آکاردئونی، با الهام گیری از ساز آکاردئون ساخته شده اند تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارند. این درب با عبارات دیگری مثل درب کشوئی و درب کرکره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آکاردئونی این بود که در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان تامین شود.
درب های آکاردئونی به صورت تاشو هستند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می شوند. علت آن در شبکه ای بودن آن میباشد دربهای آکاردئونی، جایگزین بهتری برای دربهای ریموت دار پارکینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.
درب آکاردئونی را با الفاظ دیگری چون درب آکاردیونی یا درب آکاردونی نیز می شناسند. درب های آکاردئونی در شکل ها و مدلهای متنوعی در بازار موجود میباشند و شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از میان انواع مدلهای آن انتخاب کنید.  
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب