قیمت هر متر حفاظ اكاردئونی آپارتمان 09128047694| درب اكاردئونی | حفاظ كشویی كركره ای

(قیمت حفاظ)

قیمت هر متر حفاظ اكاردئونی آپارتمان 09128047694| درب اكاردئونی | حفاظ كشویی كركره ای

حفاظ درب اكاردئونی نرده آكاردئون

قیمت‌ درب اكاردئونی حفاظ آپارتمان برحسب متر مربع محاسبه می‌ شوند و این قیمت بسته به ابزار و سازه‌های كارشده در حفاظ اكاردئونی شركت سازنده ممكن است این قیمت‌ ها تغییر كنند.

درب حفاظ اکاردئونی ساخته شده در صنایع آهن سازه با استفاده از با کیفیت ترین تسمه های تهران با ابعاد 5 در 20 و کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 میباشد. حفاظ اکاردئونی در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد. لازم به ذکر است که طول هر گل 50 سانتی متر است.

 

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. شاکله اصلی درب آکاردئونی تسمه های فلزی بوده که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. درب آکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که 90 درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.

نقطه ضعف حفاظ آکاردئونی قسمت لولای آنها می باشد؛ در این قسمت با قرار دادن دیلم در لولاهای دو پارچه معمولا لولا ها را از هم درآورده و آنها را به راحتی در خلاف جهت معمول باز کردن درب آکاردئون باز می کنند! ما لولاهای سه پارچه برای حفاظ درب آکاردئون کار میکنیم، این لولا ها همان طور که از اسمشان پیداست از سه تکه تشکیل شده اند و یک پین در داخل آنها وجود دارد، که باعث شده دیلم برآنها کارساز نباشد!

 

قفل مخفی درب آکاردئونی

 

یکی از نواقص درب های آکاردئون قسمت قفل آنها میباشد ، شاید شما یکی از بهترین و سنگین ترین درب های آکاردئونی را خریداری کرده باشید اما قفلی با ضریب اطمینان پایین بر روی آن قرار داده باشید، باید به این نکته توجه کنید که قفل یکی از نکات مهم برای درب ورودی میباشد. قفل مخفی یکی از آپشنهای درب های آکاردئون محسوب شده بطوریکه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آکاردئون کار شده و این یک مزیت بوده که باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد!قفل های کار شده بروی درب با کلید ناودانی بوده یعنی نوعی از کلید که حتی اکثر کلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن کپی کنند!

 

حفاظ آکاردئونی

 
 
اگر به دنبال امنیت بالا هستید، بگذارید بهتر توضیح دهیم اگر به دنبال امنیت بسیار بالا با ضریب اطمینان نزدیک به 100% هستید درب آکاردئونی تمام لوزی و دو جداره می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند، این نوع طرح از حفاظ آکاردئونی امنیت فوق العاده بالا بهره میبرد. در این نوع طرح ما جای خالی در سطح درب نگذاشته ایم ! به زبان ساده هرکجا که میشد تسمه نصب کنیم این کار را انجام داده !
 
درب آکاردئون طرح 5 گل و دوجداره با سه لایه تسمه عمودی ساخته شده بصورتی که 3 عدد از گل ها بین تسمه 1 و 2 و دو عدد دیگر بین تسمه های 2 و 3 قرار دارند. وزن این نوع درب در هر متر مربع حدود 72 کیلو گرم می باشد. هیچ جایی برای دیلم انداختن در این نوع درب آکاردئون وجود ندارد.
 
 
 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 
 
عکس حفاظ اکاردئونی
 
حفاظ اکاردئونی انزلی
 
 
 
حفاظ اکاردئونی قم
 
خرید و فروش حفاظ آکاردئونی
 
حفاظ آهنی درب آپارتمان
درب کشویی آهنی
 
درب کشویی در خانه
حفاظ کرکره ای درب منزل
 
نرده کشویی تاشو درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ اکاردئونی
حفاظ اکاردئونی فلزی تاشو
 

درب های ضد سرقت آکاردئونی راهی مناسب جهت محافظت منزل شما

حفاظ آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.
 
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن بلبرینگ آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
 
 
حفاظ پیچی آکاردئونی

 

حفاظ های آهنی آکاردئونی چند روزه آماده میشود؟

برای سفارش درب آکاردئونی سایر منطقه های تهران و حومه با شماره 09128047694 تماس بگیرید و حفاظ آکاردئونی خود را بر اساس رنگ و اندازه مورد نظر سفارش داده و اگر این برای شما سوال است که درب آکاردئونی شما چند روزه آماده است و نصب آن چقدر زمان میبرد باید بگوییم که معمولا 3 روزه درب های سفارشی را آماده میکنیم ولی اگر میخواهید سریع حفاظ برای خانه و آپارتمان خود نصب کنید میتوانید با اندازه گیری دقیق چهارچوب آهنی درب و ارسال آن به شماره موبایل ذکر شده ، دو روزه درب را در محل تحویل بگیرید و جوشکاری و نصب آن را هم به کارشناسان مربوطه در آهن سازه بسپارید که در کمتر از نیم ساعت حفاظ را نصب خواهیم کرد.

 

درب آکاردئونی

آهن سازه تولید کننده درب آکاردئونی آهنی و حفاظ پنجره آهنی و حفاظ روی دیوار در بازار آهن تهران فعالیت دارد. با اطمینان بر دانش تخصصی و تجربه کارشناسان و مدیران این شرکت می توانید امنیت را برای خود به ارمغان ببرید. باعث افتخار است که در این وضعیت اقتصادی سعی میکنیم با پایین نگه داشتن قیمت حفاظ درب آکاردئونی نسبت به سایر تولیدکنندگان و با فروش تکی به قیمت عمده روز به روز رضایت مصرف کنندگان را بیشتر جلب کرده و بدین وسیله به تعداد مشتریان خود بیفزاییم.

درب آکاردئونی

 

 

خرید درب اکاردئونی آپارتمان

حفاظ اکاردئونی رامسر

درب کشویی ساده

 

قیمت هر متر مربع حفاظ اکاردئونی

نصاب حفاظ اکاردئونی

درب آکاردئونی به نوعی از حفاظ درب کشویی میگویند که با ‌استفاده از تسمه ساده و نقش دار به صورت تاشو و ریلی با قابلیت جمع و باز شدن ساخته میشوند . درساخت و تولید درب آکاردئونی از دو روش داخلی و خارجی استفاده میشود. جهت دوام وایمنی از نوع 3 ضرب در و‌ تمام ضرب یا گل در درب آکاردئونی استفاده میشود .
 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 
این درب آکاردئونی در اصل یک سپر و فنس حفاظ آهنی است که به شکل شبکه‌ هندسی لوزی طراحی شده است که در هنگام جمع شدن بر روی هم جمع شده و فضای کنی را اشغال میکند .
 
حفاظ آکاردئونی
 
 
درب آکاردئونی آهنی را میتوانید در انواع مدل ها از نظر زیبایی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های مختلف میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت محبوب شده و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبائی محل استفاده کرد.
 
حفاظ کشویی اکاردئونی
 
 
درب اکاردئونی در انواع مختلف رنگ میشود و محبوب ترین این رنگها مشکی چرمی ، مشکی مسی ، قهوه‌ ای سوخته و رنگ های روشن تر شامل رنگ سفید و سفید نقره‌ ای که به سفید صدفی از نوع الکترو استاتیک پودری است و این رنگ بهترین نوع رنگ موجود در زمینه رنگ درب آکاردئونی است از کیفیت بالایی برخوردار است.
 
حفاظ اکاردئونی پرچ مخفی
 
قفل مخفی حفاظ آهن سازه
 
ارازنترین نرده محافظ آپارتمان
درب آکاردئونی آهنی را میتوانید در انواع مدل ها از نظر زیبایی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های مختلف میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت محبوب شده و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبائی محل استفاده کرد.
درب اکاردئونی تهران
 
حفاظ اکاردئونی تهران
درب کشویی ریلی متحرک

درب آکاردئون

 

درب آکاردئونی آهنی را میتوان در انواع مدل ها از نظر زیبائی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های ساده - طرح دار و حالت امنیت بالا ( پرچ مخفی ) میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی کرکره ای معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت به بالا را فرا بگیرد و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبایی در محل زندگی استفاده کرد.

 

ساخت و تولید حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان  کاملا استانداد با تضمین ایجاد حفاظت و امنیت کامل برای محل مورد نظر ، مرکز فروش درب آکاردئونی آهنی در تهران ، کرج ، اسلامشهر و شهرهای اطراف ، بهترین تولید کننده و سازنده انواع درب آکاردئونی کشویی دستی ،برای بالکن و تراس و پنجره ، پارکینگ ، و درب آکاردئونی پنجره دار یا کشوئی تلسکوپی مشابه مدل های خارجی به عنوان درب داخلی تزئینی و سبک ، دوجداره ، ریلی ، سه گل و پنج گل ، و گارد آهنی آپارتمان در طرح های ساده یا سفارشی ، درب آکاردئونی فرفورژه، زیبا و طرح دار برای منزل ،مغازه و ورودی ساختمان و حیاط یا داخل خانه و منزل

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us