حفاظ كودك 09128047694

(اخبار)

درب های آكاردئونی از تسمه‌های فلزی كه به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند تشكیل می‌شود كه در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.

 
محافظ های  درب های آپارتمان در ابعاد مختلف جهت حفاظت منازل ، حفاظت ورودی پارکینگ،حفاظ درب کارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراکز تجاری،حفاظت پله های برقی،می توان به درب های اکرادئونی یا حفاظ اکاردئونی اشاره کرد.
حفاظ اکاردئونی محصولی منحصر به فرد بوده به دلیل اینکه بعداز بسته شدن اکاردئون حجم بسیار کمی را از محیط اشغال میکند و مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. 
برای ساخت  و تولید  این درب اکاردئونی بسته به سلیقه مشتری مدل های مختلفی توسط شرکت آهن سازه  تولید می شود
 
درب محافظ جلویی آپارتمان
 
 
مزایا حفاظ آکاردئونی
 
جهت  تهیه ساخت حفاظ اکاردئونی ساده از تسمه های  استفتده می شود  به عنوان پهنا و 5 به عنوان ضخامت استفاده می شود که بعد از سوراخ کاری توسط دستگاه سمبه ماتریس جهت جوشکاری اماده می شو
 تولید  و ساخت این درب اکاردئون که شرکت آهن سازان به عنوان بزرگترین تولید کننده درب اکاردئونی در مرکز بازار ایران هم به صورت عمده و هم تولید تکی برای مشتریان عزیز می باشد. در تولید درب اکاردیونی مدل ایتالیایی به علت اینکه تعداد تسمه ها مورب در داخل کلاف این نوع درب اکاردیونی زیاد می باشد بنابراین باید دقت بسیار زیادی در قالب بندی  و همچنین مونتاژ تسمه ها داشته تا در بازو بسته کردن درب اکاردئونی به صورت بسیار روان  بوده و جز مدرترین طرح ها به شما می آید که متر مربعی 540  و متریال مصرفی آن بلبرینگ ژاپنی ،یک لایه تسمه ،پروفیل 30 *50 استفاده می شود ..

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٨٠٤٧٦٩٤

اخبار

  • آرشیو مطالب