نرده دیوار محوطه 09128047694

(اخبار)

بالا بردن سطح امنیت از امر های مهم برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به اخل خانه و منزل شما میباشد ما در ادامه مطلب بهترین راه و بهترین حفاظ را برای ارائه به شما مشتریان عزیز معرفی میكنیم .

 
این نرده از میلگرد ساده با قطر 10 میلیمتر تولید میگردد و دارای شاخه هایی با نوک تیز و برنده است که به صورت دو طرف نما از 4 الی 5ردیف غنچه طلائی که همگی مستقیما و بصورت مستقل از یکدیگر بر روی شاسی جوشکاری شده  است  .
 
نرده روی دیوار ویلا
 
مراحل تولید حفاظ لیلیوم در شرکت آهن سازه
 
استفاده از میلگرد ساده با سایز 10 میلیمتر . شاخه های میلگرد ابتدا در اندازه ای متنوعی و طبق سفارش برشکاری میشود . برشکار ی قطعات باید به وسیله گیوتین و بصورت اریب و مورب باشند تا شاسی که شاکله اصلی روی آن قرار میگیرد میتواند از پروفیل 20*40 یا 40*60 یا 40*80 و تسمه و یا سپری باشد و بنا به ضخامت میگردها و ارتفاع حفاظ شاسی خاصی مورد استفاده قرار میگیرد .
 
مثلا برای نرده حفاظ لیلیوم با ارتفاع 1 متر استفاده از میلگرد قطر 10 و در ارتفاع 80 سانتیمتر شاسی سبکی مثل تسمه 6 سانت استفاده میشوند. بصورت کلی شاسی بهترین حالت برای شاسی  از ورق ضخیم میباشد و چرا که تسمه با عرض مناسب و ضخامت مناسب بسیار مستحکم بوده و هستند و دچار پوسیدگی هم نمیشود و غیر ممکن است که دچار پوسیدگی گردند .
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب