حفاظ لیلیوم 09128047694

(اخبار)

نرده محافظ روی دیوار لیلیوم از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد كه در این مطلب بطور كامل در مورد این نوع نرده و محاسن و معایب آن ,چگونگی ساخت , قیمت و هرآنچه كه در مورد نرده حفاظتی لیلیوم باید بدانید را آورده ایم.بطوری كه بعد از مطاله این مطلب اطلاعات كاملا حرفع ای در مورد آن خواهید داشت و در انتها انوع دیگر نسل جدید حفاظ روی دیوار معرفی میگردد.

 
مشخصات فنی حفاظ لیلیوم :
 
به علت احتمال شکستگی از نقاط جوش, از نقاط ضعف حفاظ ها قلمداد میشود . علاوه بر آن اگر از الکترود معمولی روکش دار استفاده شود باید گل جوش از تک تک این نقاط تمیز گردد.
در غیر اینصورت  چسبیدن رنگ به سطح کار شده و به مرور زمان باعث زنگ زدگی و پوسیدگی میگردد.
 
حفاظ لیلیوم از انواع حفاظ روی دیوار
 
روش نصب نرده و حفاظ لیلیوم :
 
حفاظ لیلیوم در قواره و سایز طولی یک متری تولید میگردد بنابراین در زمان دیوار کشی باید پلیت یا پین های ضرب در گونه با فواصل یک متر کار گذاشته شود . فاصله پین و یا همان قرار ضرب در گونه
نکنه قابل اهمیت و مهم برای نصب با توجه به شکل حفاظ لیلیوم و اتصال آن به هم حتما از استقامت دیوار و پین ها اطمینان حاصل نمایید. چرا که ممکن است بعد از نصب خطر زیادی ایجاد نمایید
 
 
می توان گفت این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب