نرده محافظ روی دیوار شاخ گوزنی 09128047694

(اخبار)

امروزه بهتزین راه حل برای بالا یردن سطح امنین و سیستم امنیت از حفاظ های روی دیوار استفاده میكنند كه طبیعتا بهترین و مفید ترین راه كار میباشد كه عبور از آن ها تقریبا غیر ممكن است .

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
نرده کشی روی دیوار
حفاظ شاخ گوزنی و ابعاد آن
حفاظ های شاخ گوزنی گاها با ارتفاع هفتاد سانتی متر تا یک متر ساخته می شوند؛ البته هیچ محدودیتی برای ارتفاع این نوع حفاظ وجود ندارد و در هر ارتفاعی که مشتری مایل باشد ما در شرکت آهن سازه تولید طراحی و، ساخته می شوند. این نوع حفاظ ها در شاخه های دو متری تولید می شود و عرضی به درازای پنجاه تا هفتاد سانتی متر دارند. تراکم این نوع حفاظ هم بسته به تقاضای مشتری می تواند متفاوت باشد. تراکم به معنای تعداد شاخه های اصلی در طول دو متر است.
 
هر چه تراکم بالا تر باشد، کارایی حفاظ بیشتر خواهد بود و امکان عبور از آن به حداقل می رسد. به طور معمول هفت تا سیزده شاخه ی اصلی در هر دو متر وجود دارد. این نکته نیز قابل ذکر است که شاخه های اصلی از شاخه های فرعی بلند تر هستند و در ردیف وسط شاخه های فرعی قرار می گیرند.
 
شاخه های اصلی مستقیما به شاسی جوش می خورند در حالی که شاخه های کوتاه تر فرعی به شاخه های اصلی وصل می گردند .حداکثر تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی پانزده شاخه ی اصلی در هر دو متر است. در تبلیغات ممکن است با اعدادی همچون تراکم 100 مواجه شوید. جالب است بدانید که برخی فروشندگان برای تبلیغات و جذب خریداران تعداد شاخه های فرعی را هم حساب می کنند که حرکتی کاملا غیر حرفه ایست.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب