حفاظ آكاردئونی كرج 09128047694

(اخبار)

نصب انواع حفاظ آكاردئونی برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آكاردئونی پنجره و بالكن و مغازه و پاركینگ كه شركت آهن سازه آماده خدمات رسانی به كل تهران و كشور عزیزمان می باشد.

 
 
قیمت درب آکاردئونی و نحوه محاسبه آن 
 
 عرض در:  نحوه بدست آوردن قیمت درب برای عرض آن از بیرون به بیرون چار چوب گرفته شود و ضرب ارتفاع و قیمت درب گردد
 ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید که از بالای چارچوب تا انتهای چلرچوب گرفته شود چون اکاردئونی روی خود درب اصلی نصب می گردد و .
 
 طرح در: نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.
 
 
در این مطلب تلاش کردیم شما را با این نوع از درب‌ها و ویژگی‌ها و شرایط قیمت آنها آشنا شویم در ذهن شما است و یا تصمیم خود را جهت خرید و نصب درب گرفته‌اید با جوشکاری آهن سازه  تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان و پاسخ به سؤالات شما، لیست قیمت به‌روز محصولات خدمتتان ارائه شود.
 
 
سازنده در آکاردئونی و حفاظ آکاردئونی می باشد. با سابقه طولانی به کیفیت و مرغوبیت کار آشنایی کامل دارد . و استانداردهای لازم را رعایت می نماید.
 
و با اسفاده بروز ترین تجهیز ات روز دنیا بهترین خدمات رو به شما هموطنان عزیز نبز اراعه می دهد
 
درب های حفاظ آکاردئونی ساخته شده در شرکت آهن سازه  از کیفیت  و مرغوب ترین تسمه های با ابعاد 5 در 20 و کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 میباشد.
حفاظ آکاردئونی  در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد.
لازم به ذکر است که طول هر گل 50 سانتی متر است.
 
که اگر از این نوع درب استفاده کنید رنج قیمت آن به 900تا 1200 در می آید 
یکی از مزیت های حفاظ آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد.
 
عیب درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را به همرا داشته باشند بکشد!
و همچنین بزرگ ترین عیب حفاظ آکاردئونی در قسمت لولای آن می باشد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب اکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند.اما صنایع فلزی آهن سازه برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده و که از قفل مخفی توکار استفاده می شد کع داخل خود درب اصلی نیز کار شده که امکان دیلم انداختن و ایننکه با سنگ فرز باز شود وجود ندارد  درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا میباشند.
درب های اکاردئونی ساخته شده درشرکت آهن سازه در مدل های گوناگونی مختلف به سفارش مشتری ساخته میشود که آنها عبارتند از:
 
رنگ حفاظ آکاردئونی:
 
به سفارش مشتری این درب های آکاردئونی میتوانند از رنگ کوره ای و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند.
یکی از خصوصیت های رنگ کوره ای برای حفاظ آکاردئونی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد.
همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب درب کار گذاشته شده که این طراحی باعث شده تا ضریب اطمینان حفاظ آکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیر قابل نفوذ شوند.
 
 رنگ کوره ای به بدین صورت است که پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا آن پود به خورد حفاظ برود که در مرغوبیت آن درب تاثیر گذار بوده .
 
حفاظ اکاردئون کرج
 
قیمت درب آکاردئونی کرج
 
حفاظ آکاردئونی مشهد
 
حفاظ آکاردئونی اصفهان
 
حفاظ آکاردئونی راهبد
 
 
حفاظ آکاردعونی  پنجره
 
 
 
انواع درب آکاردئونی
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us