قیمت هر متر مربع حفاظ آكاردئونی 09128047694

(اخبار)

حفاظ آكاردئونی قیمت هر متر مربع حفاظ درب آكاردئونی

حفاظ اكاردئونی از سازه اكاردئون بر گرفته شده و به عنوان محافظ آپارتمان شناخته شده و یكی از محصولات پر فروش شركت آهن سازه می باشد رنگ حفاظ به صورت كوره ای از تسمه 5 میل استفاده شده از بلبرینگ ژاپنی برای آسان باز و بستن درب و از پروفیل 30؛50 استفاده می شود .

درب  آکاردئونی در انواع مدل های مختلفی تولید شده است که با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل درب آپارتمان می توان موجب تضمین امنیت می شود .
درب آکاردئونی
 
درب آکاردئونی تنها برای ورودی های اصلی ساخته نمی شود. حفاظ  آکاردئون را می توان  قیمت هر متر مربع حفاظ در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالکن های طبقات اول نیز نصب کرد. حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان کرکره ای ضد سرقت و ایمن است و موجب بالا بردن ضریب امنیت در ساختمان های مسکونی می شود .
رنگ درب اکاردئونی به صورت پودری می باشد به صورتی که پو.در پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا پود پاشیده شده به خورد حفاظ برود تا در هر شرایط آب و هواییی و مقاوم و مستحکم بوده و در داخل درب آکاردئونی از قفل مخفی استفاده می شود تا از ورود سارقین به داخل منزل جلوگیری کند که امکان دیلم انداختن و اینکه با سنگ فرز باز شود وجود ندارد 
چارچوب درب از پروفیل 30*60 استفاده شدپه و تسمه این کار 5*25 می باشد 
انواع مدل های درب آکاردئونی که شرکت آهن سازه آنها را تولید می کند 
 
 
درب آکاردئونی 3 گل لوزی 
 
درب آکاردئونی نقش دار 
 
 
 
درب آکاردئونی 5 گل 2 جداره
 
درب آکاردئونی سلطنت
 
درب آکاردئونی ایتالیایی
 نام برد.
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به مناطق 22 گانه شهر می باشد همچنین شما می توانید سوالات مربوط خود را راجبع حفاظ از کارشناس پارسا 09128047694 تماس حاصل فرمایید و اطالاعات لازم را بدست اورید .
 
درب اکاردئونی غرب تهران
 
حفاظ اکاردئونی سلطنتی
 
درب اکاردئون حفاظ آهنی آهن سازه
درب اکاردیونی غرب تهران
 
درب اکاردئونی 4 گل لوزی
 
 
 
آشنایی با درب آکاردئونی
درب اکاردئون
 
درب حفاظ اکاردئونی
 
درب اکاردئونی حفاظ کشویی آهنی
 
درب اکاردونی حفاظ کشویی
درب آکاردئونی دوجداره

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us