لیست قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی ⚡ بهترین حفاظ روی دیوار شاخ گوزن - آهنین سازه

(اخبار)

لیست قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی ⚡ بهترین حفاظ روی دیوار شاخ گوزن - آهنین سازه

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یكی از مدل حفاظ های بوته ای است كه با طراحی مدرن و منحصر به فردی تولید شده است و به همین جهت از زیبایی خاصی برخوردار است. این مدل از حفاظ ضد سرقت دیوار حیاط با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است و به همین جهت نصب حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهری متفاوت خواهد بود. نرده شاخ گوزنی اولین مدل از حفاظ های دیوار مدرن محسوب می شود. این سری از حفاظ های دیوار علاوه بر آن كه از ضریب امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند، دارای ظاهری شیك نیز می باشند. امروزه بسیاری از افراد به زیبا و خاص شدن نمای ساختمان ها بسیار اهمیت می دهند و همین امر موجب شده تا این محصول مورد توجه افراد متعددی قرار گیرد.

حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های گیوتین خورده در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ دیوار حیاط و باغ و ویلا و صد البته از بهترین نوع حفاظ دیوار ساختمان است. میلگرد های گیوتین خورده حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند كه توسط افرادی كار آزموده در تراكم های مختلف كنار هم به صورت زنجیری جوش داده و تولید می شوند كه به صورت متراكم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست كنندگان محترم ساخته می شود .

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

 

لیست قیمت انواع حفاظ روی دیوار 


 

 

انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی :


 

1- حفاظ شاخ گوزنی ساده :

 

حفاظ شاخ گوزنی برای ایجاد امنیت منزل و جلوگیری از ورود غافلگیرانه افراد ، سارقان و حیوانات وحشی و…. ساخته میشود . حفاظ آهنی معمولا روی دیوار نصب می شود و امنیت خانه را تامین می کند اما گاهی در بالکن ها و حتی روی پنجره نیز نصب می شود. در سالیان دور حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ های به کار رفته بصورت نیزه یا سیم خاردار بوده است که دارای معایب بسیاری بودند ، ولی هم اکنون شاهد نسل جدیدی از حفاظها هستیم .

حفاظ های شاخ گوزنی از لحاظ قیمت مناسب ترین قیمت را در بین انواع حفاظ های روی دیوار دارد و همچنین از لحاظ ایمنی در رده مناسبی از محافظ های روی دیوار قرار دارد. نکته قابل توجه در انتخاب حفاظ روی دیوار این است که ایمنی حقا ها رابظه عکس با استحکام انها دارند. یعنی هرچه حفاظ محکم تر باشد از ایمنی حفاظتی کمتری برخوردار است ! مورد بالا بر این اساس استنباط شده است که زمانی فردی میخواهد از روی دیوار یا حفاظ عبور کند به ناچار باید بروی حفاظ تکیه داشته باشد حالا اگر حفاظ محکم باشد، فرد به راحتی از محکم بودن نرده استفاده کرده و از آن عبور مینماید. اما اگر حفاظ لرزش داشته باشد این لرزش باعث شده که فرد با اطمینات خاطر نتواند به حفاظ تکیه داشته باشد و اگر حفاظ روی دیوار از نوع شاخ گوزنی باشد با شاخک های در هم تنیده شده و سر تیز فرد متجاوز به هیچ عنوان چرات عبور از روی حفاظ را پیدا نمیکند. این مورد باعث شده تا حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر قیمت پایین ازامنیت بسیار قابل قبولی برخوردار بشود.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی


 

2- حفاظ شاخ گوزنی آبشاری :

 

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری با استفاده از با کیفیت ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است که همین امر موجب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. حفاظ شاخ گوزنی طرح اف f یا آبشاری را در رنگ های مختلفی نیز تولید نموده اند که در نتیجه این امکان فراهم آورده می شود تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله مدل حفاظ های مدرن تولید شده ای محسوب می شود که علاوه بر ضریب امنیتی بالایی که داراست، از زیبایی نیز برخوردار می باشد.

 

حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

 

3- حفاظ بوته ای :

 

حفاظ های بوته ای ارتفاع های مختلفی دارد و در ارتفاعات متفاوتی تولید می شوند. که بهترین آن ها انواع استانداردی نیز دارد. همچنین می توان اینطور اشاره کرد که این مدل از حفاظ ها تراکم های متفاوتی هم دارند. یکی از نکته هایی که باید در انتخاب حفاظ خاری به آن دقت کنید این است که شما میتوانید تراکم های مختلفی از حفاظ های بوته ای را برای ساختمان خود استفاده کنید و تماما به استفاده شما بستگی دارد. شکل ظاهری این نوع حفاظ ها باعث می شود که زیبایی نمای ساختمان شما هم بیشتر شود.

حفاظ بوته ای شکلی دارد که باعث می شود شکل ظاهری آن ها بیشتر به چشم بیاید. این نوع حفاظ ها در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اینطور گفته می شود که از حفاظ های بوته ای باید در نصب پایگاه های نظامی و همچنین در بخش های مختلفی مانند فرودگاه ها، مدارس و همچنین منزل نیز استفاده شود. شما همچنین در مجتمع های مسکونی و همچنین هتل ها و زندان ها میتوانید از حفاظ بوته ای استفاده کنید. کاربرد بالای این محصول باعث می شود تا به صورت عمده در این زمینه و برای حفظ امنیت مورداستفاده قرار گیرند.

 

حفاظ بوته ای

 

4- حفاظ نیزار :

 

حفاظ نیزار همان طور که از نام این محصول بر می آید، ایده ساختش از نیزارها گرفته شده است. تمام شاخه های آن رو به بالا است و امنیت مختص به خود را دارد. اندازه های استاندارد این نرده که حفاظ آهن سازه اقدام به تولید آن می کند: ارتفاع : از ۷۰ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر عرض: ۵۰ تا ۷۰ قطر میلگرد: ۱۰ شاسی : قوی ۲۰* ۳۰ البته نرده های حفاظ نیزار و اندازه های آن بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است. بسته به خواست مشتری معین می شود که در حفاظ سفارش داده شده، از رنگ های معمولی استفاده شود و یا کوره ای.

 

حفاظ نیزار

 

 

5- حفاظ لیلیوم :

 

حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ ، رنگ آمیزی می شود . یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد .

 

حفاظ لیلیوم

 

6- حفاظ نخل مرداب :

 

حفاظ نخل مرداب از حفاظ های نسل جدید است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است . همواره بهترین راه حل ها برای مشکلات بشر در طبیعت نهفته بوده. طرح این حفاظ نیز از گل های مرداب الهام گرفته شده است. این نوع نرده ، مناسب برای انواع ساختمان های کم طبقه و ویلایی مسکونی می باشد. حفاظ مدل نخل مرداب یکی از بهترین گزینه ها برای محافظت از محیط خانه ها، اداره جات، شرکت ها و کارخانه ها می باشد. اگر به دنبال روشی مطمئن هستید تا از محیط خانه یا محل کار خود محافظت کنید، بدون شک نرده نخل مرداب یکی از بهترین گزینه هاست.

 

حفاظ نخل مرداب
 

 


 

طراحی نرده حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای می باشد که الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد. این محصول در عین زیبایی و به دلیل شاخک های به هم متصل شده که توسط جوش برق و نوک بسیار تیز حفاظ شاخ گوزنی که توسط دستگاه برش قبل از مونتاژ برش میخورد که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد و به صورت متراکم در طول و عرض ساخته می شود . همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . این حفاظ ها با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .

امنیت خانه موضوع مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد خصوصاً زمانی که ساکنین آن قصد سفر دارند. سرقت از خانه از جمله نگرانی‌های قبل از سفر است که ممکن است در اثر غفلت نصب نکردن حفاظ شاخ گوزنی صاحب‌خانه اتفاق افتد زیرا که اغلب سرقت‌ها در زمان نبود ساکنین منزل اتفاق می‌افتد. بنابراین ایمنی خانه از اولین اولویت‌هایی است که قبل از ترک منزل باید به آن توجه کنید.

نرده حفاظ شاخ گوزنی برای ایجاد امنیت منزل و جلوگیری از ورود غافلگیرانه افراد ، سارقان و حیوانات وحشی و…. ساخته میشود . حفاظ آهنی معمولا روی دیوار نصب می شود و امنیت خانه را تامین می کند اما گاهی در بالکن ها و حتی روی پنجره نیز نصب می شود. در سالیان دور حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ های به کار رفته بصورت نیزه یا سیم خاردار بوده است که دارای معایب بسیاری بودند ، ولی هم اکنون شاهد نسل جدیدی از حفاظ ها هستیم .

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

شرکت آهن سازه تولید کننده انواع حفاظ و نرده

برای جلوگیری از اتفاقات و حوادث ناگوار ساکنین خانه باید با روش‌های حفاظت از خانه آشنا شده تا از بروز جرم پیشگیری کرده و یا در صورت وقوع آن بتوانند با آن برخورد کنند. در ادامه به‌طور گسترده در خصوص روش‌های جلوگیری از سرقت منزل صحبت می‌شود.

حفاظ شاخ گوزنی نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ دیواری، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.

 

شاخ گوزنی
 

 

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ های آهنی دیوار است که شگرد بسیار خارق العاده ای برای به دام انداختن افراد مزاحم دارد. هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار برای هیچ جنبده ای وجود ندارد. تعاریف و ویژگی های بسیار زیادی برای نرده آهنی شاخ گوزنی بیان شده است که گاهی اوقات اغراق آمیز و برخی مواقع هم جای بحث  دارند، اما در نهایت این حفاظ آهنی دیوار را می توان از جمله پرطرفدارترین و پر استفاده ترین انواع حفاظ دیوار دانست. از علت نام گذاری این حفاظ تا قوانینی و استانداردهای ساخت آن را مو به مو بررسی خواهیم کرد. در پایان شما هم می توانید به عنوان یک متخصص درباره نرده آهنی شاخ گوزنی اظهار نظر فرموده و در صورت نیاز حتی درباره جزئیات آن با یک متخصص ساخت و طراحی نرده آهنی دیوار به گفتگو بپردازید.

 

جدول ساخت حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع (سانتیمتر) حفاظ شاخ گوزن تراکم حفاظ شاخ گوزنی
تولید حفاظ شاخ گوزنی 50 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 50 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 50 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 50 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 60 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 60 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 60 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 60 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 70 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 70 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 70 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 70 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 80 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 80 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 80 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 80 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 90 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 90 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 90 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 90 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 100 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 100 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 100 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 100 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 110 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 110 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 110 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 110 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 120 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 120 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 120 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 120 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 130 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 130 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 130 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 130 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 140 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 140 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 140 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 140 15
تولید حفاظ شاخ گوزنی 150 8
تولید حفاظ شاخ گوزنی 150 10
تولید حفاظ شاخ گوزنی 150 12
تولید حفاظ شاخ گوزنی 150 15
 

 

حفاظ شاخ گوزن
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

دیوارها با اینکه معمولا در اندازه و ارتفاع مناسبی ساخته می شوند، اما همیشه به عنوان یک نقطه ضعف بزرگ برای ساختمان ها محسوب می گردند. مسطح بودن بالای دیوار این امکان را برای سارقان و افراد متفرقه فراهم می دارد، تا به راحتی راه ورود به داخل ساختمان را یافته و برای کارهای شیطانی خود وارد خانه ها شوند. اما چاره کار چیست؟ حفاظ شاخ گوزنی و یا همان نرده آهنی شاخ گوزنی می تواند یکی از بهترین چاره ها برای حل این مسئله باشد. حفاظ شاخ گوزنی مجموعه ای از میلگردها و آهن های تنیده شده رد هم است که به شکل منظمی کنار هم قرار گرفته و شکل و شمایلی شبیه به شاخ های گوزن را تشکیل داده اند. از این رو است که این حفاظ به نام حفاظ شاخ گوزنی نام گذاری شده است. شباهت های زیادی بین نرده آهنی شاخ گوزنی و خود شاخ گوزن وجود دارد که تبدیل به مزیت های بزرگ این نرده آهنی و حفاظ دیوار شده اند.

 

نرده شاخ گوزنی

 
 

مزایای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

 

مزایا و کاربردهای زیادی برای حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد که می توانند دلایل انتخاب ما به عنوان یک محافظ قدرتمند دیوارهای ساختمان باشند. وظیفه اصلی نرده آهنی شاخ گوزنی حفاظت از دیوارهای ساختمان شما و عدم اجازه ورود به افراد بیگانه و متفرقه به داخل ساختمان است. البته این به این معنی نخواهد بود که افراد آشنا و یا حتی خود شما اجازه ورود از بین شاخ های حفاظ شاخ گوزنی را خواهید داشت، خیر. در واقع هر گونه عبور و مرور از بالای دیوار های ساختمان بعد از نصب حفاظ شاخ گوزنی از روی دیوار ساختمان شما به صورت مطلق ممنوع خواهد شد. از مزایای مهم نرده آهنی شاخ گوزنی می توان به موارد زیر اشاره نمود: استحکام فراتر از انتظار یکی از ویژگی های شاخ گوزن محکم بود ن وعدم شکنندگی آن در مقابل هر برخوردی است. این شاخ ها تا وقتی که خود حیوان اراده نکند و موقع آن نرسیده باشد، روی زیمن نخواهند افتاد. از این رو است حفاظ شاخ گوزنی نیز به پیروی از استحکام شاخ های گوزن کاملا مستحکم و ایمن ساخته شده اند. هیچ راهی برای شکستن، بریدن و از بین بردن نرده آهنی شاخ گوزنی وجود ندارد.

 

تراکم شاخ گوزنی
 
 

 

برخلاف بسیاری از محافظ های امروزی که با اولین باران زنگ زده و دیگر قابل استفاده نخواهند بود شما تنها در هر دهه لازم است که یک بار نگاهی به شاخ های حفاظ شاخ گوزنی انداخته و آن را کمی جلا دهید. وگرنه باد و باران آسیبی برای آن محسوب نمی شوند.

1- حفاظ نرده شاخ گوزنی آهنی دیوار 2- بوته ای و نی زار روبه رو هستیم که از نظر شکل ظاهری ،امنیت و قدرت بسیار عالی تر بوده و مورد تایید پلیس کشور نیز می باشد. جنس رنگ و ابعاد حفاظ نرده شاخ گوزنی جنس رنگاز نوع فام بوده است که کیفیت بسیار عالی و مورده قبولی را دارا می باشد. اندازه طولی شاخه از این حفاظ معمولا به ۲ متر می رسد. عرض این نوع ازحفاظ به ۳۰ تا ۷۵ سانت می رسد.

حفاظ شاخ گوزنی نوع پر استفاده ای از حفاظ ها است که به دلیل شباهت بسیار زیاد این نوع حفاظ به شاخ گوزن نام حفاظ شاخ گوزنی را برای آن انتحاب کرده اند. این نوع حفاظ در تراکم مختلف و با ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود و معمولا استفاده از آن در کشور ایران و عراق رواج یافته و با گذشت زمان محبوبیت آن نیز در بین مردم بیشتر می شود.
 
 
حفاظ شاخ گوزنی روی در
 

 

با کنترل دسترسی‌ها و حفاظت از اموال خود می‌توانید خانه خود را در برابر ورود افراد غیرمجاز ایمن‌سازید و با خیال آسوده به سفر بروید. استفاده از انواع روش‌های حفاظتی مثل بهره‌گیری از دوربین‌های مداربسته، بستن حفاظ‌هایی مثل حفاظ شاخ گوزنی بروی دیوار حیاط از جمله کارهایی است که می‌تواند مانع ورود سارقین به داخل خانه شود. متأسفانه سرقت تنها مورد خطرناک نیست. آتش‌سوزی و حوادث ناگوار دیگری نیز وجود دارند که به دلیل بی‌توجهی و عدم مسئولیت‌پذیری ساکنین منزل مسکونی ممکن است رخ دهد. 

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

 

نرده شاخ گوزنی به گونه ای است به منظور اجرای آن نیازی به خرابی نمی باشد. این مدل از حفاظ قبل و بعد از اسکان در ساختمان نیز قابل اجرا می باشد. سهولت در اجرای حفاظ شاخ گوزنی سبب شده تا این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

با استفاده از حفاظ شاخ گوزنی و سایر مدل حفاظ های شبیه به آن از جمله حفاظ بوته ای و حفاظ آبشاری می توان موجب منحصر به فرد شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. یکی دیگر از تفاوت های حفاظ شاخ گوزنی با دیگر مدل حفاظ های دیوار آن است که این محصول از تنوع بالایی در سایز برخوردار است و به همین جهت می توان مطابق با شرایط قرار گیری ساختمان به منظور خرید آن اقدام کرد. این مدل از حفاظ دیوار یکی از حفاظ های است که در شرایط آب و هوایی مختلف نیز قابل استفاده می باشد. این مدل از حفاظ توسط تولیدکنندگانی همچون صنایع فلزی آهن سازه با تنوع گسترده و قیمت بسیار مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

قیمت نرده آهنی شاخ گوزنی تهران در قیاس با سایر شهرهای دیگر بسیار مقرون به صرفه تر است. این مقرون به صرفه بودن را در دو جنبه می توان مورد بررسی قرار داد. اول از این جهت که هزینه ای که مشتریان تهرانی در قیاس با سایر شهرهای دیگر برای خرید حفاظ های آهنی پرداخت می کنند، به مراتب نسبت به دیگر شهرهای ایران کمتر است و از جهتی دیگر کیفیت بالای تولید حفاظ شاخ گوزنی تهران نیز نسبت به سایر شهرهای دیگر بسیار بالاتر است. به همین علت می توان گفت با توجه به کیفیت بالای حفاظ های تولیدشده در تهران بدون هیچ شک و شبهه ای و بدون در نظر گرفتن قیمت نهایی آن می توان به ضرس قاطع به مقرون به صرفه بودن حفاظ شاخ گوزنی تهران اذعان داشت. 

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

پراکندگی شاخک ها در حفاظ شاخ گوزنی تهران حفاظ شاخ گوزنی تهران که توسط تولیدکنندگان تهرانی تولید و طراحی می گردد، دارای پراکندگی بسیار زیادی است. به همین جهت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند هستند. چرا که پراکندگی شاخک های این نوع از حفاظ های آهنی سبب می شود. که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی تهران استفاده می شوند، به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی خطور نکند. به همین دلیل هر چقدر پراکندگی شاخک ها در حفاظ شاخ گوزنی زیادتر باشد، طبیعتا امنیت این نوع از حفاظ ها بیشتر خواهد شد. حفاظ شاخ گوزنی تهران دربردارنده این مزیت فوق العاده ای است. که با خرید آن می توانید آسایش خاطر را به خانه های خویش ببخشید. و به هیچ عنوان نگران از دست رفتن وسایل گرانبهای موجود در ساختمان خویش نباشید.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

رنگ بندی و زیبایی خیره کننده نرده شاخگوزنی رنگ بندی و زیبایی نرده آهنی تهران از مزیت های شایان توجهی است. که با خرید از تولیدکنندگان تهرانی می توانید از آن بهره مند گردید، پس اگر شهروند تهرانی هستید و می خواهید برای سردر منزل خویش یا بالای دیوار منزل مسکونی خودتان از حفاظ آهنی موجود در بازار استفاده کنید، می توانید با خرید حفاظ شاخ گوزنی تهران در قالب رنگ بندی های بسیار زیبا علاوه بر تضمین مالی و جانی خود و سایر اعضای خانواده خویش می توانید، حس زیبایی بسیار زیادی را به کوچه و خیابان خود ببخشید و نمای بیرونی ساختمان خود را با رنگ بندی های بسیار خیره کننده ای تا حد فزاینده ای زیبا و لاکچری طرح بندی نمایید. ی را از فواصل بسیار طولانی نیز به سمت و سوی خویش خیره می سازد و همین امر ارزش ملک مورد نظر را نیز بسیار زیادتر می کند. بنابراین در یک کلام اگر قصد امنیت ساختمان خود دارید و می خواهید با خرید نرده آهنی زیبایی دوچندانی به کوچه و خیابان مشرف به منزل خویش ببخشید، می توانید با خرید حفاظ شاخ گوزنی تهران به این مهم دست یافته و از تمامی مزیت های استفاده از حفاظ های آهنی به صورت یکجا در منزل آپارتمانی خویش بهره مند گردید.

 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی

 

پس حفاظ شاخ گوزنی را در تهران زیر نظر تولیدکنندگان مطرح تهرانی سفارش دهید تا به این منظور از خواص منحصر به فرد و مشخصه های بسیار خیره کننده حفاظ های آهنی مد روز دنیا به بهترین نحو بهره مند گردید. راهکارهای حفظ امنیت ساختمان ها در گذشته های دور اکثر خانه ها در متراژهای بزرگ و دارای حیاط بودند که همین امر جدا از زیبایی منحصر به فردی که به منازل مسکونی می بخشید، موجب راه نفوذ سارقین مختلف به درون این ساختمان ها می شد. به همین جهت در همان اوان تا به کنون صاحبان منازل مسکونی به فکر راه چاره ای افتاده تا برای جلوگیری از نفوذ سارقین مختلف و نیز برقرار شدن امنیت و آسایش درون ساختمان ها از راه ها و شیوه های مختلفی استفاده نمایند. یکی از این راه ها استفاده از درب های ضد سرقت بوده است که تولیدکنندگان مختلف رو به تولید و عرضه این نوع از درب ها آورده اند.

 

تولید حفاظ شاخ گوزنی

 

 

استفاده از نرده های چوبی یا آهنی مختلف نیز در همین راستا از جمله راهکارهایی بوده است که بشر از گذشته تاکنون در قالب طرح ها و مدل های مختلفی تولید کرده است. حفاظ بالای دیوار شاخ گوزنی یکی از مدل حفاظ های تقریبا قدیمی بوده است که از گذشته تاکنون وجود داشته و هنوز هم در قالب مدل های دیگری وارد بازار شده اند. اما حفاظ بالای دیوار تنها به حفاظ شاخ گوزنی محدود نمی گردد و امروزه حفاظ های بالای دیوار زیادی را با اسم های مختلف و در قالب طرح ها و مدل های بسیار متنوع و زیبای زیادی مشاهده می کنیم که هر کدام از آن ها می توانند سلیقه هر یک از افراد مختلف گردند تا با خرید این نوع از حفاظ ها، سلامت مالی و جانی خود و اعضای خانواده خود را تضمین نمایند. بنابراین اگر هر طرح و ایده ای در ذهن خود در سر می پرورانید، می توانید با انتخاب یک مدل از مدل های متنوع حفاظ بالای دیوار به هدف مورد نظر خویش دست یابید.

 

سازنده حفاظ شاخ گوزنی

 

انواع مختلف حفاظ بالای دیوار حفاظ بالای دیوار امروزه در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می شوند که در میان انواع و اقسام مختلف حفاظ بالای دیوار می توان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای، حفاظ نیزار و… اشاره کرد که هر کدام از این مدل های مختلف حفاظ های بالای دیوار با طراحی های منحصر به فرد خاص خود تولید گردیده اند. در این بین حفاظ بالای دیوار لیلیوم، نیزار و بوته ای برگرفته از طبیعت می باشند و مدل این نوع از حفاظ ها با توجه به شکل و شمایل گل های موجود در طبیعت ساخته شده اند و با الهام گرفتن از طرح گل های مختلف، حفاظ بالای دیوار مستحکم و مقاومی ساخته اند که موجب برقراری امنیت و آسایش خانواده ها گردیده است. در طراحی صنعتی نیز اصلی و قانونی وجود دارد مبنی بر اینکه انسان ها می توانند با بهره گیری از دل طبیعت فکر خود را گسترش داده و با تفکر و دید باز رو به طراحی های هنرمندانه و خلق و نوآوری های بی نظیری در سطح جهان آورند. کما اینکه در طراحی های مختلف امروز بشری این امر بسیار مشهود می باشد. حفاظ بالای دیوار نیز از این قاعده مستثنی نگردیده و با الهام گرفتن از دل طبیعت امروزه مدل های متنوع و گوناگونی از حفاظ های بالای دیوار را ملاحظه می کنیم که انسان ها می توانند از آن ها برای سطح ایمنی منزل خویش بهره گیرند.

 

حفاظ بوته ای

 

این نوع از حفاظ ها علاوه بر زیبایی های منحصر به فردی که دارد و موجب زیباسازی نمای بیرونی ساختمان ها می گردد، استحکام و مقاومت خاصی داشته و به این صورت طراحی و ساخته شده اند که این نوع از گل ها با شاخه های متنوع و زیادی که دارند و به صورت بسیار تیز و برنده ای ساخته شده اند تا اگر هر سارق و فرد مزاحم و شروری قصد شرارت و سرقت از این خانه های حیاط دار داشته باشد، به هیچ عنوان نتواند با گیر کردن دست و پای خود به شاخه های این نوع از حفاظ ها از روی آن ها عبور کند چرا که نوک تمامی این شاخه ها بسیار تیز و برنده بوده و به همین منظور عبور و نفوذ از آن ها را کاری بسیار دشوار و قریب به محال کرده است. به همین علت است که توصیه می گردد به جهت بالا بردن سطح ایمنی منازل حیاط دار از حفاظ بالای دیوار در طرح ها و مدل های متنوع و مختلف زیادی استفاده شود تا سودای به یغما بردن این خانه ها به یک رویا و آرزوی محالی برای سارقان و افراد شرور تبدیل گردد. حفظ امنیت و آسایش خاطر اصلی ترین کاربرد حفاظ بالای دیوار کاربرد های متنوع حفاظ بالای دیوار امروزه حفاظ بالای دیوار روی دیوار منازل مسکونی، ساختمان های اداری – تجاری مختلف، باغ ها و ویلاها و سایر اماکن فرهنگی و … استفاده می شود که گرداگرد این نوع از اماکن را دیوارهای کوتاهی تشکیل داده اند که به راحتی عبور از آن ها برای هر کسی امکان پذیر می باشد.

 

حفاظ بوته خار

 

به همین جهت برای آسایش ساکنین منازل مختلف و سایر این اماکن نامبرده از حفاظ بالای دیوار استفاده می شود تا عبور از روی این دیور ها را به یک رویای محال برای هر کسی تبدیل سازد. بنابراین به طور کلی کاربرد حفاظ بالای دیوار بسیار متنوع و زیاد می باشد و می توان از آن ها در راستای ارتقای سطح ایمنی و نیز ارتقای زیبایی ظاهری نمای خارجی ساختمان های مختلف بهره برد تا با خیالی آسوده خاطر در کمال آسایش و آرامش به زندگی شخصی خویش پرداخت و سلامت وسایل گرانبهای داخل منازل مسکونی خود و نیز سلامت مالی خود و عزیزترین افراد منزل خویش را تا حد بسیار زیادی بیمه ساخت. بنابراین با خرید یک حفاظ بالای دیوار با مدل های مختلف بنا به سلیقه خود افراد می توان به این مهم دست یافت و علاوه بر شکیل تر شدن نمای خارجی منزل خود و بالا بردن ارزش واقعی ساختمان های خود، امنیت را در منازل شخصی خویش تا حد بسیار زیادی تضمین کرد. به همین جهت است که بشر امروزی برای به دست آوردن امنیت منازل خود و نیز زیباسازی نمای خارجی منزل خویش از حفاظ بالای دیوار بهره می برند. در این راستا دست آن ها برای انتخاب هر یک از حفاظ های بالای دیوار کاملا باز است. چرا که امروزه طرح های بسیار زیادی تولید و به روانه بازار شده اند که متناسب با هر نوع سلیقه ای می باشد.

 

نرده حفاظ

 

 

 


 

انواع نرده حفاظ دیوار ساختمان

نرده حفاظ دیوار ساختمان

 

استفاده از حفاظ های امنیتی تاثیر مستقیم بر نمای ساختمان دارد .حتی المقدور سعی کنید که رنگ حفاظ انتخابی با رنگ دیوارهای ساختمان متناسب باشد. علاوه بر رنگ ،شکل حفاظ ها بسته به نوع محل نصب حفاظ ،تاثیر مثبت یا منفی بر نمای محل می گذارد.استفاده از حفاظ های کلاسیک انتخاب محافظه کارانه است که برخی مشتریان انجام می دهند . این حفاظ در اکثر مکان های نصب تاثیر قابل قبولی بر نمای ساختمان دارد.همچنین بلندی و ارتفاع حفاظ نیز در نمای منزل تاثیر گذار است .معمولا در مکان هایی که کمی در حاشیه هستند از حفاظ های با ارتفاع بیشتر استفاده می کنند.در صورتی که مجبور به استفاده از حفاظ های با ارتفاع بالا باشید سعی کنید در انتخاب نوع حفاظ محتاط تر عمل کنید و همه گزینه ها را بررسی کنید چون استفاده از حفاظ با ارتفاع بالا در صورتی که دیوارها با حفاظ هماهنگ نباشد می تواند ظاهری مانند زندان برای خانه درست کند .


حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ لیلیوم انتخابی ایده آل برای هر مکانی می باشد.رنگ بندی ،شکل زیبا و کارایی بالا وجه تمایز این حفاظ با سایر حفاظ ها می باشد. حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای نیز برای هر مکانی مناسب هستند ولی خانه ها و مکان های ویلایی و باغ ویلا ظاهر زیباتری دارند. مورد دیگری که بر زیبایی حفاظ بسیار تاثیر گذار است ساخت درست و اصولی حفاظ می باشد. بسیار دیده شده است که مشتریان به افراد نا وارد و مبتدی سفارش نصب حفاظ داده اند .حفاظ های بی کیفیت تولید شده توسط این افراد غالبا از شکل و ظاهر اصولی و درستی برخوردار نیستند ،اشکال نامنظم ،رنگ نامرغوب ومواد اولیه نا مناسب به وضوح خود را در محصول نصب شده نمایان می کنند. حتی در بعضی موارد دیده شده است که حفاظی که بر روی دیوار نصب شده است به قدری کج و غیر اصولی تولید شده که هر فردی که آشنایی با حفاظ نداشته باشد متوجه اشکالات محصول می شود.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 

یکی از انواع معمول حفاظ امنیتی حفاظ آهنی منازل می باشد . این نوع حفاظ ها بیشتر در مناطق ویلایی نشین شمال کشور و در ساختمان های ویلایی لوکس استفاده می شود .این نوع حفاظ ها در کشورهای غربی بالاخص در کشورهای اروپایی کاربرد دارد و در این کشور ها با نام فنس های آهنی منازل شناخته می شود. ارتفاع این حفاظ ها حدود 80 الی 150 سانت می باشد .این حفاظ ها دور تا دور خانه های ویلایی و یاغ ها نصب می شوند . نرده حفاظ در انواع کلاسیک و طرح دار موجود می باشند. این حفاظ ها مصرف و استفاده عمومی ندارند ولی همانطور که گفته شد در ساختمان های لوکس مشتریان پرو پا قرصی دارند.


تولید حفاظ شاخ گوزنی

 

اصولا برای انتخاب ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی به این صورت عمل می شود که باید دقت کنید اگر کسی بر روی دیوار بایستد نتواند از روی حفاظ عبور کند پهنا و تراکم حفاظ ها نیز در این مورد تاثیر گذار است .اصولا حفاظ هایی که بر روی درب نصب می شوند کوتاه تر از حفاظ هایی است که بر روی دیوارها قرار می گیرند .حفاظ های نصب شده برای روی درب معمولا 60 الی 70 سانتیمتر می باشد. درب منزل به دلیل نداشتن جای پا برای ایستادن و عبور از بالای حفاظ نیاز به حفاظ های بلندتری ندارد .اندازه مناسب برای حفاظ روی دیوار 80 تا 120 سانتیمتر است .استفاده از حفاظ های بالاتر از این اندازه در شرایط خاص و صلاح دید تیم نصاب انجام می شود .در انتخاب اندازه حفاظ حتما نظر کارشناس حفاظ را لحاظ بفرمایید . کارشناس نصب حفاظ به دلیل تجربه زیادی که در نصب حفاظ داشته است و مسائل تکنیکی و فنی که با آن اشناست از زوایای مختلف نحوه حفاظ کشی و امنیت محل را بررسی می کند.


حفاظ دیواری

استفاده از رنگ کوره ای در نرده حفاظ
رنگ کوره ای نرده حفاظ

 

آهن سازه از رنگ های پودری الکترواستاتیک کوره ای در نرده حفاظ آهنی تولیدی خود استفاده کرده و این امر باعث شده تا طول عمر رنگ نرده حفاظ بسیار بالا و حد اکثر کیفیت را دارا بوده ، همچنین این نوع رنگ بدلیل سیقلی بودن مانع از نفوذ و ماندگاری خاک بروی حفاظ شده است .

 

ایمن ترین حفاظ روی دیوار, بزرگترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار, حفاظ دور حیاط, حفاظ دیوار, شاخ گوزنی, گارد روی دیوار, نرده دیواری, نرده کشی پشت بام

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us