قیمت كركره بر قی پنجره و بالكن 09126788378

(اخبار)

كركره برقی آلومینیومی خرید كركره كرگره برقی پلی كربنات شفاف كركره برقی انواع كركره برقی پاركینگ قیمت كركره هر متر مربع

كركره برقی پنجره فیمت كركره برقی بالكن و تراس یا درب ریموت دار فروش كركره برقی نصب كركره برقی تهران درب كركرهای كركره برقی اماكن درب پاركینگ كركره برقی اتوماتیك انواع كركره برقی قیمت نصب كركره برقی شفاف و آلومنیوم ضد صدا كه شركت آهن سازه تولید كننده و فروشنده محصولات نام برده می باشد

همانگونه که بارها و بارها شنیده ایم درب های ضد سرقت واقعاً ضد سرقت نیستند و کمکی از درب های معمولی ایمن تر و مقاومت تر  از لحاظ ایمنی هستند راههای بالاتر بردن امنیت این دربها نصب حفاظ کرکره برقی درب ضد سرقت آپارتمان است. آنچه که از قدیم متداول بوده و تجربه نشان داده کرکره های سنتی و سپس نسل جدیدتر آنها یا همان کرکره برقی ها می توانند بعنوان   انواع کرکره برقی پارکینگ یک حفاظ کارآمد و ضد سرقت برای انواع کاربردها  نصب شوند. یکی از کاربریهای جدید کرکره های برقی نصب آنها جلوی درب ورودی آپارتمان و بالابردن امنیت است. یکی از مزیت های اصلی این حفاظ ها در مقایسه با سایر حفاظها علاوه بر امنیت ، آسانی در استفاده است که بدون نیاز به قدرت بدنی خاص و با استفاده از ریموت حتی توسط یک کودک نیز قابل استفاده است.
 

خرید کرکره برقی :::: 09126788378

 
کرکره خانگی
 
کرکره پلی کربنات لوله ای
 
فروش کرکره برقی در تهران
 
کرکره برقی آلومینیومی
 
مزایای و کاربردهای دیگر آن  ، زیبایی کرکره برقی و امکان هماهنگی آن با رنگ درب است. که می تواند به صورت دلخواه باشد . 
 
 
فروش انواع کرکره برقی ریموت دار
 
امنیت و ایمنی و ضدسرقت بودن کرکره برقی درب آپارتمان
از قدیم و ایام دور برای بالابردن امنیت مکانهایی مانند مغازه و ... از کرکره برقی استفاده شده است و تجربه نشان داده این نوع حفاظ امنیت خیلی بالایی دارند. حال کرکره های برقی یک مزیت امنیتی نسبت به کرکره برقی های سنتی دستی دارند و آن این نکته است که علاوه بر جاقفلی نصب شده بر روی درب خود موتور و گیربکس کرکره برقی نیز قفل شده و حتی اگر قفل کرکره برقی باز شود، باز نمودن این حفاظ بسیار دشوار است.
 
 استفاده آسان کرکره برقی درب ضد سرقت
یکی از ایرادات اساسی حفاظ های درب ورودی مانند حفاظ اکاردئونی استفاده دشوار و نیاز به توان بدنی بالا جهت باز و بسته نمودن آن است. ولی کرکره برقی اتومات را فقط با استفاده از یک ریموت کنترل می توانید باز و بسته نمایید و حتی یک کودک در صورتی که بتواند قفل آنرا باز و بسته نماید می تواند کرکره را بالا و پایین نماید.
 

خرید کرکره برقی :::: 09126788378

 
 
کرکره پنجره کرکره پنجره ای
 
 
ایجاد هماهنگی ظاهری کرکره برقی با رنگ درب ضد سرقت
یکی دیگر از کاربردهای های اساسی حفاظ کرکره برقی ، کیفیت رنگ آن است. کرکره های برقی این شرکت با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند و حتی با پرداخت اندکی هزینه بیشتر می توانید قیمت کرکره برقی خود را با انواع رنگ ها و حتی کرکره طرح های چوب خریداری نمایید. در بسیاری از مواقع خریداران مایل هستند کرکره برقی خود را همرنگ با درب ورودی آپارتمان و یا دیوار راهرو خریداری نمایند و این کیفیت رنگ کرکره برقی یک مزیت بسیار قابل ملاحظه به شمار می آید.
 
که شرکت آهن سازه در این زمینه با بیش از 20 سال سابقه کار و کارشناسان آموزش دیده مهارت بخصوصی دارد 
درادامه یک حفاظ کرکره ای درب ضد سرقت مشاهده می نمایید که جهت هماهنگی بیشتر با رنگ درب بصورت طرح چوب تولید و اجرا شده است. نکته ای که وجود دارد این است که در مواقعی که کرکره بالا است عملاً چیزی قیمت موتور کرکر ه برقی  بجز ریل ها و رول دیده نمی شود و این یک مزیت فوق العاده کرکره برقی نسبت به سایر حفاظ های درب ورودی می باشد.
 
 
 
 
درب کرکره ای
قیمت کرکره برقی بالکن و تراس
 
 
 
 
 
 
قیمت کرکره برقی در کل یک تجهیز بسیار ارزان محسوب می شود  بعنوان نمونه اگر قیمت تیغه ها را با پرده نصب شد برای پنجره های آپارتمان مقایسه نمایید ، متوجه قیمت مناسب تیغه های کرکره برقی خواهید شد. همچنین با توجه به ابعاد کوچک تیغه های مورد استفاده که معمولاً 120×280 سانتیمتر می باشد، نوع تیغه چندان در قیمت این نوع حفاظ تاثیر گذار نیست و می توانید با توجه به سلیقه خود هر نوع تیغه ای را که دوست دارید انتخاب نمایید.
 
 
 
 
کرکره برقی اتوماتیک
 
 
 
موتور ساید کرکره برقی بارزانته موتور کرکره سایدموتور توبلار کرکره برقی موتور توبلار  و  تیوبلار
موتور ساید SDC موتور توبلار SDC موتور ساید barzante موتور توبلار barzante
انواع تیغه کرکره برقی
تیغه آلومینیومی کرکره برقی تیغه کرکره آلومینیوم تیغه شفاف کرکره برقی پلی کربنات کرکره برقی پلی کربنات شفاف تیغه غضروفی کرکره برقی کرکره برقی بی صداکرکره برقی طرح چوب درب کرکره طرح چوب کرکره برقی امنیتی رول گیتر کرکره برقی رول گیترتیغه پانچ کرکره برقی درب کرکره برقی پانچکرکره برقی آبکشی تمام پانچ کرکره برقی آبکشی
 
 
 
کرکره برقی اتوماتیک
 
 فتوسل برای کرکره برقی. فتوسل یک سنسور ایمنی است که از دو قسمت تشکیل شده است. فرستنده نور مادون قرمز و گیرنده آن. این دو در دو سمت درب کرکره ای نصب می شوند و تا زمانی که نور فرستنده توسط گیرنده دریافت می شود کرکره عملکرد عادی خود را دارد ولی اگر شخص ، خودرو و... جلوی فتوسل ها قرار گیرد این نور قطع می شود    حفاظ کرکره ای درب منزل و دیگر گیرنده قادر به دریافت نور Infra-Red ارسالی از فرستنده نیست. در این هنگام مدار فرمان کرکره برقی فرمان توقف حرکت رو به پایین و شروع حرکت به سمت بالا و در جهت باز شدن کرکره برقی را صادر می کند.
 
 
 دورپیچ کرکره برقی
دورپیچ کرکره برقی چیستو اصولاً نصب این دورپیچ چه مزیت هایی دارد؟ به دورپیچ کرکره برقی دور رول نیز می گویند و مزیت اصلی آن مخفی نمودن لوله ، شفت و فنر ، حلقه های ارتالون و سایر تجهیزات موجود بر روی شفت کرکره برقی است. همانگونه که در عکس بالا مشاهده می نمایید، لوله و تجهیزات روی آن بسیار بد نما است و جهت مخفی نمودن این تجهیزات ، 30 تا 35 سانتیمتر تیغه مصرفی را بیشتر در نظر می گیریم که این تیغه اضافی کاملاً دور لوله شفت کرکره برقی بچرخد و بتواند تجهیزات مذکور را کاور کند تا اینکه  پنجره اتوماتیک نمای بسیار بهتری به کار داده شود. البته نصب دورپیچ تنها از نقطه نظر زیبایی مورد توجه نیست و
 
 
 
حفاظ کرکره ای درب منزل
 
کرکره برقی شفاف
 
اجزای کرکره برقی به شرح زیر می باشد :
 
 
 قوطی و پروفیل کرکره برقی
نقش پروفیل های جانبی (قوطی 40×40) در نصب کرکره
ریل کرکره برقی یک پروفیل آهنی بصورت ثابت بعنوان شاسی کرکره برقی نصب می گردد و سپس کرکره بر روی آن سوار می شود. با توجه به اینکه این پروفیل معمولاً قوطی آهنی 40×40 می باشد و خود ریل کرکره نیز معمولاً 60 میلیمتر است ، لذا قوطی 4 سانتی و ریل 6 سانتی مجموعاً 10 سانتیمتر از عرض بازشو را اشغال می کنند. بدین ترتیب با توجه به نصب قوطی و ریل در هر دو طرف کرکره برقی از هر سمت 10 سانتیتر و مجموعاً 20 سانتیمتر بازشو نهایی ما کاهش می یابد. بسیاری از مشتریان تقاضا دارند که این قوطی 4 سانتی در دو سمت نصب نشود و مستقیماً ریل ها بر روی دیوار نصب شوند تا حداکثر باشو ممکن را داشته باشند. در ادامه این مطلب قصد داریم دلایل نصب این قوطی را شرح دهیم و بگوییم اصولاً امکان حذف آن وجود دارد یا خیر.
 
نصب کرکره برقی بجای درب آهنی پارکینگ
 بدلیل پوسیدگی درب آهنی پارکینگ ، افزایش فضای داخلی پارکینگ جهت دور زدن خودرو و... تصمیم گرفته باشید که درب آهنی فعلی را جدا نموده و بجای آن کرکره برقی نصب نمایید. اکثر افراد در این هنگام نگران وضعیت چهارچوب فعلی درب هستند و بیان می نمایند کرکره برقی    اگر بخواهند چهار چوب را به کلی از دیوار خارج کنند نیاز است که دیوار های اطراف آن تخریب شود و بعد از نصب کرکره دوباره نما کار شود که هزینه آن خیلی زیاد است. ولی در عمل اصلا این چنین نیست و هیچ نیازی به دست زدن به چهارچوب درب نیست.
 
 
 
 
کرکره برقی مغازه
 
روش های کاهش صدای کرکره برقی
 لازم به ذکر است اصولاً دو قطعه مکانیکی و بخصوص کرکره برقی آلومینیومی  فلزی زمانی که با یکدیگر حرکت مکانیکی کنند و یا زمانی که با یکدیگر برخورد نمایند، ایجاد صدا می کنند. بنابراین صدای نرمال کرکره برقی ، طبیعی و غیر قابل اجتناب است. ولی گاهی این صدا بیش از حد نرمال است لذا با توجه به نوع صدا و علائم موجود ، تشخیص می دهیم که دلیل ایجاد این صدا چیست تا بتوانیم با روش هایی خاص این صدای غیر نرمال را بر طرف نماییم.
 
ا
با توجه به اینکه محصولاتی مانند دوربین مدار بسته ، کرکره برقی ، جک درب پارکینگ ، ارام بند ، قفل ریموت دار و... نیازمند نصب و راه اندازی هستند، لازم است به نکات زیر در خصوص گارانتی توجه فرمایید:
 
 معمولا" نمایندگان رسمی و گارانتی کنندگان محصولات فوق، گارانتی را فقط بر روی قطعه و در محل تعمیرگاه شرکت خود ارائه می دهند لذا در صورتی که بتوانید محصول را باز نموده و به تعمیرگاه شرکت مراجعه نمایید، نیازی به پرداخت هزینه اضافه جهت گارانتی نیست ولی اگر لازم باشد کارشناس شرکت به محل نصب بیاید و قطعه را در محل نصب گارانتی نماید،  قیمت کرکره برقی شفاف لازم است هزینه ارسال کارشناس به محل پروژه را پرداخت نمایید.
 
 
 
پنجره اتوماتیک
 
کرکره پنجره دوجداره
 
 
 
 
کرکره برقی با اهداف گوناگون نصب می شود. عمده موارد نصب کرکره برقی بالابردن امنیت است. ولی در مواردی مشتریان به منظور کارایی های دیگر اقدام به نصب کرکره برقی می نمایند.
 
 
کرکره برقی تیغه
 
 
 
 
لیست قیمت کرکره برقی به همراه موتور سه تیغه
 
 
 
کاربردهای اصلی کرکره برقی پارکینگ
معمولاً کرکره برقی یا برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم ( درب پیلوت ) نصب می شود. باید توجه داشت که کرکره برقی چه به عنوان درب اصلی پارکینگ و چه بعنوان درب دوم  و یا درب بعد از رمپ نصب شود نحوه ی اجرا و نوع موتور و تیغه آن تفاوتی ندارد و در مجموع با توجه به اینکه کرکره برقی بصورت رنگ آمیزی شده و بهمراه موتور نصب می شود بسیار سریعتر و البته ارزانتر و مقرون بصرفه تر از ساخت درب آهنی و نصب جک برقی پارکینگ می باشد ، ولی حتماً باید در ساخت آن نکات ریز فنی مورد توجه قرار گیرد و در صورت امکان به رنگهای غیر سفید ساخته شود تا اینکه با نمای ساختمان هماهنگی بیشتری داشته باشد. 
 
 
 
 
انتخاب تیغه مناسب برای کرکره پارکینگ
در انتخاب کرکره برقی پارکینگ تنوع بسیار زیادی بخصوص در زمینه نوع تیغه کرکره برقی وجود دارد که البته گاهی با توجه به ابعاد کرکره برقی پارکینگ ناگزیر نمی توانیم از بعضی از تیغه های کرکره برقی استفاده کنیم و همچنین مورد دیگری که در انتخاب تیغه کرکره برقی پارکینگ مهم است میزان سر و صدا و آلودگی صوتی ایجاد شده در هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی است.  ابتدا به ابعاد کرکره برقی خواهیم پرداخت 
 
 
 
 
 
حفاظ پلی کربنات شیشه ای
 
درب کرکره ای
حداقل ارتفاع تیغه کرکره جهت درب پارکینگ
پیش از اینکه بخواهیم به معرفی انواع تیغه کرکره برقی بپردازیم لازم است بدانیم که نوع موتور و تیغه کرکره برقی هیچگونه تاثیری بر جمع شدن رول بالای کرکره برقی به سمت داخل و یا بیرون پارکینگ ندارد و تنها با توجه محل نصب کرکره برقی و سلیقه کارفرما در مورد جهت رول شدن کرکره برقی تصمیم گیری می شود. باید توجه داشت زمانی که کرکره برقی بالا می رود رول آن بصورت یک استوانه با قطر 30 الی 35 سانتیمتر فضا اشغال می کند و همچنین باید توجه داشته بلندترین خودروی موجود در بازار کشومان تویوتا لندکروز با ارتفاع تقریباً 2 متر می باشد ، بنابراین اگر ساختمانی که قصد دارید جهت پارکینگ آن کرکره برقی نصب نمایید ارتفاع کف تا سقف بیشتر از 2/40 متر دارد مشکلی جهت نصب کرکره برقی پارکینگ ندارد و می تواند رول به سمت داخل باشد که هم از نقطه نظر زیبایی بهتر است و هم اینکه موتور در داخل ساختمان باشد مناسب تر است ، شکل زیر کرکره برقی درب پارکینگ با رول به سمت داخل را نشان می دهد :
 
کرکره پنجره چوبی
 
اما درصورتیکه ارتفاع کف تا سقف کمتر 2/40 متر باشد و نیاز داشته باشیم بازشوی مفید کرکره به حدی باشد که حتی بلندترین خودروهای شاسی بلند بتوانند از درب پارکینگ تردد کنند ناچاریم کرکره را بر روی دیوار خارجی پارکینگ و در ارتفاع 2/40 نصب نماییم که در اینصورت کرکره برقی رول به بیرون خواهد بود و می توان برای موتور کرکره برقی کاور در نظر گرفته که در دسترس عموم نباشد. در شکل زیر کرکره برقی پارکینگ با رول به بیرون نمایش داده شده است :
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انواع درب کرکره ای پارکینگ
 
کرکره برقی پارکینگ
 
پرکاربردترین تیغه جهت کرکره برقی پارکینگ، کرکره برقی آلومینیوم می باشد که برای درب های کرکره ای پارکینگ مسکونی با ابعاد کوچک و متوسط تیغه سبک ( فیلرپایین و فیلرمتوسط ) و جهت درب های کرکره ای پارکینگ با ابعاد بزرگ تیغه ضخیم و سنگین ( فیلر بالا ) استفاده می شود. یکی از مواردی که در انتخاب نوع تیغه کرکره برقی پارکینگ بسیار با اهمیت است میزان سر و صدای تولید شده در هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی است ، این صدا بدلیل حرکت لولا گونه تیغه های کرکره نسبت به یکدیگر بخصوص در دور ابتدایی که قطر رول کم است و نیاز است تیغه ها زاویه بیشتری را بچرخند ایجاد می شود.
 
 
 
نحوه کم کردن صدای کرکره برقی پارکینگ 
 
 از ارتالون استفاده نمود ، ارتالون تبدیلی است که قطر شفت را افزایش می دهد و باعث کاهش میزان دوران لولا گونه تیغه های کرکره نسبت به یکدیگر و در نتیجه کاهش صدا می شود. مزیت دیگر ارتالون افزایش قطر شفت و در نتیجه افزایش سرعت باز و بسته شدن کرکره برقی است که این مورد بخصوص در کرکره برقی پارکینگ بسیار حائز اهمیت است.
 
لیست قیمت کرکره برقی مشهد
 
 
 استفاده از تیغه غضروف دار ، این غضروف واسط بین تیغه ها باعث کمک به حرکت لولا گونه تیغه های کرکره برقی و در نتیجه کاهش صدای کرکره برقی می شود . در شکل بالا تیغه کرکره های سمت راست کرکره برقی آلومینیوم معمولی و تیغه کرکره های سمت چپ تیغه آلومینوم غضروف دار است. تیغه غضروف دار علاوه بر عملکرد کاملاً بی صدا ، امکان رنگ آمیزی مجزای تیغه و غضروف و ایجاد تنوع بیشتر و همچنین استحکام و ضخامت بسیار بالاتری نسبت به تیغه آلومینیوم معمولی دارد و البته قیمت آن نیز بالاتر از تیغه کرکره آلومینیوم ساده است.
 
 
قیمت کرکره برقی در رشت
 
 
انواع کرکره برقی پارکینگ
 
تناسب کرکره برقی با نمای ساختمان
جهت هماهنگی بهتر کرکره برقی پارکینگ با نمای ساختمان بهتر است آنرا همرنگ با درب ورودی نفر روی ساختمان رنگ آمیزی نمود و یا آنرا بصورت طرح چوب ( تیغه سمت راست در بالا ) اجرا نمود. در بعضی از موارد کارفرما تمایل دارد که نور بیشتری وارد فضای پارکینگ شود ، در این صورت می توان کرکره برقی آلومینیوم ساده را با تیغه کرکره پانچ ( تیغه وسط در عکس بالا ) و یا تیغه کرکره شفاف پلی کربن ( تیغه سمت چپ در عکس بالا ) بصورت ترکیبی اجرا نمود. همچنین می شود کل کرکره برقی پارکینگ را با استفاده از تیغه های کرکره برقی شفاف نانو پلی کربن اجرا نمود.
 
 
 
 
 
 
قیمت تیغه کرکره پارکینگ
انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ از ارزان به گران:
 
کرکره برقی آلومینیوم
 
کرکره برقی غضروفدار
 
کرکره برقی پلی کربن شفاف
 
 
 
صدای تیغه کرکره پارکینگ
انواع تیغه کرکره برقی پارکینگ از بی صدا به کم صدا:
 
کرکره برقی غضروفدار
 
کرکره برقی پلی کربن شفاف
 
کرکره برقی آلومینیوم
 
 
 
خرید کرکره
 
موتور کرکره برقی پارکینگ
با توجه به اینکه تردد و باز و بسته شدن کرکره برقی پارکینگ بمراتب بیشتر از کرکره برقی مغازه است لذا بهتر است از موتور ساید استفاده شود که تعداد تردد و قدرت آن بمراتب بیشتر از موتور تیوبلار است ، مزیت دیگر موتور ساید این است که در صورت خرابی از بیرون در دسترس است و نیاز نیست که کل کرکره برقی پایین آورده شود، از طرف دیگر مزیت موتور توبلار نسبت به ساید این است که درون رول قرار میگیرد و فضای کمتری اشغال میکند و همچنین حدود 15% ارازنتر از موتور کرکره برقی ساید است. موتور های کرکره برقی پارکینگ در دو تیپ معمولی و دارای برق اضطراری UPS ارائه می شوند که البته هر دو تیپ دارای خلاص کن دستی نیز می باشند. در تصویر پایین موتور سمت راست موتور کرکره برقی ساید و تصویر وسط موتور کرکره برقی توبلار می باشد.
 
 
بهترین مارک کرکره برقی پارکینگ
 
کرکره پارکینگی و کرکره برقی پارکینگ درب کرکره پارکینگ
 
جهیزات ایمنی کرکره برقی پارکینگ
بدلیل اینکه ممکن است زمانی که خودروی شما در زیر کرکره برقی است ، بطور اتفاقی یکی دیگر از همسایه ها کلید ریموت را بفشارد و کرکره برقی به سمت پایین حرکت و با سقف خودروی شما برخورد نماید، توصیه می شود حتما فتوسل بعنوان سنسور ایمنی برای کرکره برقی پارکینگ نصب شود که در عکس بالا سمت چپ عکس یک نمونه فتوسل مادون قرمز قابل مشاهده می باشد. برای ساختمان های در حال ساخت بهتر است ابتدا کرکره برقی نصب شود و سپس ریل آن داخل نما کار شود تا اینکه امکان دستکاری ریل نباشد. همچنین جهت ضد سرقت نمودن کرکره برقی پارکینگ توصیه می شود بجای ریل آلومینیومی از ریل آهنی ضخیم استفاده شود.
 
 
قیمت هر متر مربع کرکره برقی
 
 
با توجه به اینکه محصولاتی مانند دوربین مدار بسته ، کرکره برقی ، جک درب پارکینگ ، ارام بند ، قفل ریموت دار و... نیازمند نصب و راه اندازی هستند، لازم است به نکات زیر در خصوص گارانتی توجه فرمایید:
 
 معمولا" نمایندگان رسمی و گارانتی کنندگان محصولات فوق، گارانتی را فقط بر روی قطعه و در محل تعمیرگاه شرکت خود ارائه می دهند لذا در صورتی که بتوانید محصول را باز نموده و به تعمیرگاه شرکت مراجعه نمایید، نیازی به پرداخت هزینه اضافه جهت گارانتی نیست ولی اگر لازم باشد کارشناس شرکت به محل نصب بیاید و قطعه را در محل نصب گارانتی نماید، لازم است هزینه ارسال کارشناس به محل پروژه را پرداخت نمایید.
 
 
 
قیمت موتور کرکره برقی
 
 
 
 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به مناطق 22 گانه شهر تهران و تمامی شهرستان های استان تهران می شود شما عزیزان می توانید با شماره مویایل 09128047694 تماس حاصل فرمایید و از قیمت بروز کرکره برقی و درب های ریموت دار  اطالاعات لازم را بدست آورید 
 
 
 
امنیت و زیبایی محیط زندگی خود را به ما بسپارید امنیت و کیفیت شعار شرکت بزرگ آهن سازه می باشد 
 
این شرکت توسط مهندس اسماعیلی و کارشناسان مربوطه اداره می شود و آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
فروش کرکره برقی برای پارکینگ
 
 
 
 
 
 
قیمت نصب کرکره برقی شفاف
 
 
 
 
 
کرکره برقی اتوماتیک
م
قیمت کرکره برقی بالکن و تراس
 
 
 
 
فروش کرکره برقی ریموت دار
 
 
 
کرکره برقی با اهداف گوناگون نصب می شود. عمده موارد نصب کرکره برقی بالابردن امنیت است. ولی در مواردی مشتریان به منظور کارایی های دیگر اقدام به نصب کرکره برقی می نمایند.
 
 
کرکره برقی آلومینیومی
 
 
 
 
 
 
درب های کرکره برقی
 
 
 
فروش کرکره برقی پارکینگ و پنجره اتوماتیک
 
 
 
 
 
 
 
قیمت جک درب کرکره ای
 
 
 
 
کرکره برقی برای پارکینگ
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us

اخبار

  • آرشیو مطالب