قیمت انواع درب ورودی حیاط ویلا 09128047694

(اخبار)

قیمت انواع درب ورودی حیاط ویلا درب ویلایی ساختمان طراحی مدرن درب ویلایی ساختمان درب ویلایی درب ویلای یدرب ویلایی ساختمان درب زیبای ساختمان در ویلا درب باغ

درب های فلزی عضو جدا نشدنی معماری ایرانی هستند و به عنوان دروازه ی ورودی منازل مسكونی، ورودی حیاط، ورودی پاركینگ، دفاتر اداری، شركت های تجاری و بسیاری دیگر

از فضاهای ایرانی به كار گرفته می شوند. تجربه ی ما در حوزه ی تولید درب های فلزی ما را به این نتیجه رساند كه جای استفاده از تكنولوژی و ابزارهای دقیق و مدرن امروزی در چرخه ی تولید داخلی، خالی است. پا فشاری بر روند سنتی تولید، باعث شده بود دسترسی به درب های فلزی، با كیفیتِ قابل اتكا، امنیت فوق العاده، دارای جلوه های بصری جذاب و زیبا و از همه مهم تر ارائه ی قیمت رقابتی میسر نباشد. در نتیجه هدف اولیه برآورده ساختن این نیازها است

درب ورودی حیاط ویلا
درب ورودی حیاط ساختمان
درب حیاط ویلا
 
درب ویلایی ساختمان یکی از مواردی است که در هنگام ورود به ویلا با آن مواجه می شوید .این درب در زیبایی ساختمان و محوطه اطراف اهمیت زیادی دارد.
انواع درب ورودی حیاط پارکینگ
 
درب ویلایی در منظره فضای سبز ویلا تاثیر دارد. مردم شهر برای فرار از هوای آلوده شهرها تمایل دارند زمانی را در ویلاهای خارج از شهر سپری کنند و از محیط آلوده شهر دور باشند.
 
ایده های جذاب و متفاوت درب ویلایی ساختمان لاکچری و مدرن
برای درب ها از جنس های متنوعی کمک گرفته می شود. بعضی از این درب ها در نوع چوبی تولید می گردند .طرفداران سبک سنتی از این درب های چوبی استفاده می کنند. این درب ها یادآور سبک نوستالژیک و خاطره انگیز می باشند.
 
درب ویلایی ساختمان هنر سازنده آن را نشان می دهد. در دوره امروز برای درب این ویلاها از اشکال مختلف و متنوع استفاده می شود. این طرح ها در شکلی انتخاب می شوند که پوشش چندانی ندارند. اما  با طراحی درب پارکینگ ها تفاوت های بسیاری دارند.
 
درب های وردی حیاط
در های وردی حیاط ویلا
درب ورودی باغ ویلا
 
 
درب ویلایی ساختمان
درب ورودی حیاط ویلا
 
رنگ درب، جنس و طرح در نمای بیرونی و داخلی ساختمان موثر است. بسیاری از معماران و اهالی دکوراسیون با این ویژگی مهم درب ویلا آشنا هستند و از آن به نفع خود استفاده می کنند. یعنی با یک طراحی شیک و مدرن می توانند مشتریان خود را برای فروش ویلا داشته باشند.
 
درب ویلایی ساختمان معمولاً به روی یک باغ یا فضای سبز هر چند کوچک باز می شود. این درب در شکلی هماهنگ با ساختمان انتخاب می گردد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انواع درب ورودی ساختمان و ویلا
 
در ویلا با دو درب رو به رو هستیم. یک درب در واقع همان درب ورود به ساختمان می باشد و درب دیگر نیز درب اصلی یا همان درب ورود به فضای سبز ویلا یا در اصطلاح درب حیاط می باشد. برای دکوراسیون ویلا هر دو نوع درب مهم است و در صورت انتخاب سنجیده، زیبایی را به همراه دارد.
 
علاوه بر شکل درب ویلایی ساختمان موارد دیگری همچون نحوه طراحی شکل باغچه و فضای سبز نیز اهمیت دارد. برای دکوراسیون فضای سبز ویلا وقت بگذارید. توجه داشته باشید که شما برای کسب آرامش به این محیط رهسپار می شوید و تمایل دارید از زیبایی و نشاط فضای سبز بهره ببرید.
عکس درب ورودی حیاط
درب های مدرن حیاط
درب حیاط تهران
درب های ورودی حیاط و ساختمان
 
 
درب حیاط مدرن و شیک
 
درب های ویلا را در نوع محکم و با دوام انتخاب می کنند. به عنوان مثال بخشی از این درب ها در نوع فلزی و بخشی دیگر در نوع چوب های مستحکم تولید می گردند. توجه داشته باشید که این درب، درب بیرونی ساختمان است و پیوسته در معرض نور خورشید، باد، باران و … قرار دارد. بنابراین بهتر است سال های سال در شکل اولیه خود حفظ شوند یا کمتر نیاز به ترمیم و بازسازی داشته باشند.
 
در ویلاهای سلطنتی از درب هایی به شکل کلاسیک برای درب ویلا استفاده می کنند. این درب درب ویلاهای مدرن نیز دیده می شود. بیشتر مردم برای حفظ امنیت محیط ویلا تمایل به استفاده از این درب ها دارند. درب ویلا را در نوع بزرگ به کار ببرید تا برای بهره مندی از خودروی خود دچار زحمت نشوید.
 
در این ویلاها معمولاً فضایی به پارکینگ تعلق دارد. این فضا نیز با سبک طراحی خاصی در کنار سایر عناصر داخلی ویلا مد نظر قرار می گیرد.
 
درهای ورودی حیاط ویلا
درهای ساختمان تهران
 
زیبایی و تنوع طرح
در صورتی که به کیفیت بصری و عملکردی ساختمان خود اهمیت می دهید، ناچارا باید به درب ورودی اعم از درب حیاط و یا درب پارکینگ ودرب نفررو هم بپردازید، این درب ورودی است که تردد شما را میسر می سازد و ممنوعیت ورود غریبه ها را اعمال می کند. به تبع این حقیقت، حسنِ انجام وظیفه و ظاهر درب ورودی ساختمان شما عنصری است حیاتی.
تفاوتی ندارد که سخن از یک منزل مسکونی باشد یا ساختمانی اداری و تجاری، سازه ی شما به درب ورودی نیاز دارد، زیبایی درب ورودی روی کیفیت فعالیت شما اثر گذار است، از چه دربی عبور و مرور خود را انجام می دهید؟ میهمانان شما قبل از ورود به ساختمان با چه منظره ای مواجه می شوند؟ نقش درب ورودی ساختمان شما در زیبایی کوچه و شهر شما چقدر است ؟
 
درب های فلزی عضو جدا نشدنی معماری ایرانی هستند و به عنوان دروازه ی ورودی منازل مسکونی، ورودی حیاط، ورودی پارکینگ، دفاتر اداری، شرکت های تجاری و بسیاری دیگر از فضاهای ایرانی به کار گرفته می شوند. 
تجربه ی ما در حوزه ی تولید درب های فلزی ما را به این نتیجه رساند که جای استفاده از تکنولوژی و ابزارهای دقیق و مدرن امروزی در  چرخه ی تولید داخلی، خالی است. پا فشاری بر روند سنتی تولید، باعث شده بود دسترسی به درب های فلزی، با کیفیتِ قابل اتکا، امنیت فوق العاده، دارای جلوه های بصری جذاب و زیبا و از همه مهم تر ارائه ی قیمت رقابتی میسر نباشد. در نتیجه هدف اولیه برآورده ساختن این نیازها است
 
درب ورودی ساختمان
 
امروزه داشتن یک باغ یا ویلا برای بسیاری از خانواده های ایرانی به یک امر عادی تبدیل شده است و مردم برای اینکه حداقل یک روز در هفته از شلوغی و هوای آلوده شهرها در امان باشند سعی میکنند یک باغ یا ویلای کوچک در خارج از شهر و در هوایی ایده آل داشته باشند.  ولی اگر به دنبال یک نمونه و مدل درب باغ و ویلا هستید با ما همراه باشید.
عکس درب های ورودی حیاط
 
مدل  درب ورودی باغ یا ویلا بعنوان اولین چشم انداز یک باغ می باشد. همانطور که در صنعت ساختمان سازی نمای ساختمان بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که اولین چشم انداز منزل از بیرون می باشد در موضوع باغ و ویلا نیز درب ورودی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد.
 
درب ورودی حیاط پارکنگ
 
 
زیبایی و تنوع طرح :
موضوعی که درب باغ و ویلا اهمیت دارد نوع و کیفیت ساخت درب ویلا یا باغ می باشد، بویژه کیفیت ساخت و تولید  زمانی اهمیت پیدا میکند که شما بخواهید یک درب فلزی بزرگ را بسازید که دارای طرح های خاصی باشد. در صنایع فلزی پایون نمونه هایی وجود دارد که واقعا هنر سازنده را در طراحی و ساخت درب باغ نمایش داده است.
 
تکنولوژی روز دنیا :
مجموعه شرکت آهن سازه  با بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان و کادر مجرب متشکل از طراحان و معماران و مهندسین فنی توانسته است لطافت طرح های زیبا را با سختی آهن تلفیق نماید.
 
استحکام و دوام محصولات :
طرح ها از لحاظ استحکام بر روی درب فلزی یا نرده و سایر محصولات و قابلیت های اجرایی و بسیاری موارد فنی نصب و اجرا توسط کارشناسان این مجموعه مورد بررسی قرار گرفته و بعد از آزمایش و کنترل کیفیت به مرحله تولید می رسند.
 
بیشتر بخوانید :
 
 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us