انواع درب ورودی حیاط پاركینگ 09128047694 - درب ورودی حیاط ویلا

(اخبار)

انواع مدل درب ویلایی ساختمان مدرن و لاكچری درب ویلایی ساختمان درب ریلی ویلا درب زیبای ساختمان درب شیشه ای ویلای مدرن طراحی فلزی درب ویلا درب ویلایی لاكچری انواع درب ورودی حیاط پاركینگ درب ورودی حیاط ویلا

درب های فلزی عضو جدا نشدنی معماری ایرانی هستند و به عنوان دروازه ی ورودی منازل مسكونی، ورودی حیاط، ورودی پاركینگ، دفاتر اداری، شركت های تجاری و بسیاری دیگر

از فضاهای ایرانی به كار گرفته می شوند. تجربه ی ما در حوزه ی تولید درب های فلزی ما را به این نتیجه رساند كه جای استفاده از تكنولوژی و ابزارهای دقیق و مدرن امروزی در چرخه ی تولید داخلی، خالی است. پا فشاری بر روند سنتی تولید، باعث شده بود دسترسی به درب های فلزی، با كیفیتِ قابل اتكا، امنیت فوق العاده، دارای جلوه های بصری جذاب و زیبا و از همه مهم تر ارائه ی قیمت رقابتی میسر نباشد. در نتیجه هدف اولیه برآورده ساختن این نیازها است

درب ورودی ویلا
درب ورودی ویلا
 
درب ویلایی ساختمان طراحی مدرن درب ویلایی ساختمان
درب ویلایی ساختمان یکی از مواردی است که در هنگام ورود به ویلا با آن مواجه می شوید .این درب در زیبایی ساختمان و محوطه اطراف اهمیت زیادی دارد.
 
درب ویلایی در منظره فضای سبز ویلا تاثیر دارد. مردم شهر برای فرار از هوای آلوده شهرها تمایل دارند زمانی را در ویلاهای خارج از شهر سپری کنند و از محیط آلوده شهر دور باشند.
درب وردی ویلا
درب ورود ساختمان
درب ورودی ویلاها
 
ایده های جذاب و متفاوت درب ویلایی ساختمان لاکچری و مدرن
برای درب ها از جنس های متنوعی کمک گرفته می شود. بعضی از این درب ها در نوع چوبی تولید می گردند .طرفداران سبک سنتی از این درب های چوبی استفاده می کنند. این درب ها یادآور سبک نوستالژیک و خاطره انگیز می باشند.
 
درب ویلایی ساختمان هنر سازنده آن را نشان می دهد. در دوره امروز برای درب این ویلاها از اشکال مختلف و متنوع استفاده می شود. این طرح ها در شکلی انتخاب می شوند که پوشش چندانی ندارند. اما  با طراحی درب پارکینگ ها تفاوت های بسیاری دارند.
 
 
درب ورودی به حیاط
درب ورودی به خانه
 
رنگ درب، جنس و طرح در نمای بیرونی و داخلی ساختمان موثر است. بسیاری از معماران و اهالی دکوراسیون با این ویژگی مهم درب ویلا آشنا هستند و از آن به نفع خود استفاده می کنند. یعنی با یک طراحی شیک و مدرن می توانند مشتریان خود را برای فروش ویلا داشته باشند.
 
درب ویلایی ساختمان معمولاً به روی یک باغ یا فضای سبز هر چند کوچک باز می شود. این درب در شکلی هماهنگ با ساختمان انتخاب می گردد.
 
 
 
 
 
 
 
درب سلطنتی ویلا
در ویلا با دو درب رو به رو هستیم. یک درب در واقع همان درب ورود به ساختمان می باشد و درب دیگر نیز درب اصلی یا همان درب ورود به فضای سبز ویلا یا در اصطلاح درب حیاط می باشد. برای دکوراسیون ویلا هر دو نوع درب مهم است و در صورت انتخاب سنجیده، زیبایی را به همراه دارد.
 
علاوه بر شکل درب ویلایی ساختمان موارد دیگری همچون نحوه طراحی شکل باغچه و فضای سبز نیز اهمیت دارد. برای دکوراسیون فضای سبز ویلا وقت بگذارید. توجه داشته باشید که شما برای کسب آرامش به این محیط رهسپار می شوید و تمایل دارید از زیبایی و نشاط فضای سبز بهره ببرید.
درب ورودی ساختمان
 
 
درب بیرونی ساختمان
درب بیرونی حیاط ساختمان
 
درب های ویلا را در نوع محکم و با دوام انتخاب می کنند. به عنوان مثال بخشی از این درب ها در نوع فلزی و بخشی دیگر در نوع چوب های مستحکم تولید می گردند. توجه داشته باشید که این درب، درب بیرونی ساختمان است و پیوسته در معرض نور خورشید، باد، باران و … قرار دارد. بنابراین بهتر است سال های سال در شکل اولیه خود حفظ شوند یا کمتر نیاز به ترمیم و بازسازی داشته باشند.
 
در ویلاهای سلطنتی از درب هایی به شکل کلاسیک برای درب ویلا استفاده می کنند. این درب در ویلاهای مدرن نیز دیده می شود. بیشتر مردم برای حفظ امنیت محیط ویلا تمایل به استفاده از این درب ها دارند. درب ویلا را در نوع بزرگ به کار ببرید تا برای بهره مندی از خودروی خود دچار زحمت نشوید.
 
در این ویلاها معمولاً فضایی به پارکینگ تعلق دارد. این فضا نیز با سبک طراحی خاصی در کنار سایر عناصر داخلی ویلا مد نظر قرار می گیرد.
 
در ورودی ساختمان
 
 
اگر سراغ اهل کار برویم،بدین معنی است که خود به خود فاکتور ایمنی و کیفیت را درباره ی درب ورودی منزل خود رعایت کرده ایم. اما نکات در باب زیبایی درب ورودی ساختمان معمولا کم است به قرار دادن چند تصویر از نمونه های خلاقانه اجرا و تمام. کاری که ما در این نوشته انجام می دهیم مطلبی است فراتر از این امر. اگر روی زیبایی و جلوه ی درب ورودی منزل خود تاکید دارید، نکته ی طلایی ما را از دست ندهید.
عکس درب ورودی ویلا
 
چه امری ضامن زیبایی و کیفیت درب ورودی ساختمان است؟
 
پاسخ ساده است، فرآیند طراحی و ساخت یک محصول، علاوه بر کیفیت، درباره زیبایی و جلوه ی نهایی کار هم حکم می دهد. به واقع ارائه ی طرح های متنوع، متعدد، مستحکم و متناسب با شرایط کلی پروژه نیازمند در اختیار داشتن یک خط تولید استاندارد، مدرن و به روز در کنار حضور نیروهای متخصص اجرایی است.
 
نکته کلیدی که می خواهیم به آن اشاره کنیم قابلیت برش لیزر است. ما قالب نمی سازیم، ماشین کاری نداریم، لهیدگی ایجاد نمی کنیم، بلکه با تکنولوژی روز دنیا از دل آهن، برای شما الماس می تراشیم. در اختیار داشتن این تکنولوژی و البته سیل عظیم نیروهای متخصص در حوزه های طراحی و اجرا سبب شده بتوانیم نقشه های نرم افزارهای مهندسی را بی کم و کاست عینیت ببخشیم و سطوح صاف و صیقلی پدید آوریم.
 
برای پی بردن به آن چه می گوییم بهتر است سری به نمونه کارهایی که اجرا کرده ایم بزنید،  زیبایی و جلوه ی درب های ورودی ساختمان ما در مقایسه با مدل های معمولی حاضر در بازار به چشم می آید.
 

عکس درب ورودی

درب ورودی ساده

درب ورودی حیاط ساختمان طرح ساده و شیک

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us