درب فلزی حیاط 09128047694 - عكس درب مدرن ورودی ویلا و باغ

(اخبار)

درب فلزی حیاط عكس درب مدرن ورودی ویلا و باغ انواع مدل درب ویلایی ساختمان مدرن و لاكچری درب ویلایی درب ویلایی ساختمان

درب های فلزی عضو جدا نشدنی معماری ایرانی هستند و به عنوان دروازه ی ورودی منازل مسكونی، ورودی حیاط، ورودی پاركینگ، دفاتر اداری، شركت های تجاری و بسیاری دیگر از فضاهای ایرانی به كار گرفته می شوند. تجربه ی ما در حوزه ی تولید درب های فلزی ما را به این نتیجه رساند كه جای استفاده از تكنولوژی و ابزارهای دقیق و مدرن امروزی در چرخه ی تولید داخلی، خالی است. پا فشاری بر روند سنتی تولید، باعث شده بود دسترسی به درب های فلزی، با كیفیتِ قابل اتكا، امنیت فوق العاده، دارای جلوه های بصری جذاب و زیبا و از همه مهم تر ارائه ی قیمت رقابتی میسر نباشد. در نتیجه هدف اولیه برآورده ساختن این نیازها است

درب حیاط
درب حیاط ویلایی
درب ویلا
درب ویلا و ساختمان
 
درب ویلایی ساختمان یکی از مواردی است که در هنگام ورود به ویلا با آن مواجه می شوید .این درب در زیبایی ساختمان و محوطه اطراف اهمیت زیادی دارد.
 
درب ویلایی در منظره فضای سبز ویلا تاثیر دارد. مردم شهر برای فرار از هوای آلوده شهرها تمایل دارند زمانی را در ویلاهای خارج از شهر سپری کنند و از محیط آلوده شهر دور باشند.
 
ایده های جذاب و متفاوت درب ویلایی ساختمان لاکچری و مدرن
برای درب ها از جنس های متنوعی کمک گرفته می شود. بعضی از این درب ها در نوع چوبی تولید می گردند .طرفداران سبک سنتی از این درب های چوبی استفاده می کنند. این درب ها یادآور سبک نوستالژیک و خاطره انگیز می باشند.
درب ساختمان شیک
درب ویلایی
 
درب ویلایی ساختمان هنر سازنده آن را نشان می دهد. در دوره امروز برای درب این ویلاها از اشکال مختلف و متنوع استفاده می شود. این طرح ها در شکلی انتخاب می شوند که پوشش چندانی ندارند. اما  با طراحی درب پارکینگ ها تفاوت های بسیاری دارند.
 
درب شیک حیاط
درب ورودی ویلا
 
 
رنگ درب، جنس و طرح در نمای بیرونی و داخلی ساختمان موثر است. بسیاری از معماران و اهالی دکوراسیون با این ویژگی مهم درب ویلا آشنا هستند و از آن به نفع خود استفاده می کنند. یعنی با یک طراحی شیک و مدرن می توانند مشتریان خود را برای فروش ویلا داشته باشند.
درب ویلا
درب شیک
درب آهنی ورودی حیاط
 
درب ویلایی ساختمان معمولاً به روی یک باغ یا فضای سبز هر چند کوچک باز می شود. این درب در شکلی هماهنگ با ساختمان انتخاب می گردد.
 
 
 
 
 
 
 
درب آهنی ویلا
 
در ویلا با دو درب رو به رو هستیم. یک درب در واقع همان درب ورود به ساختمان می باشد و درب دیگر نیز درب اصلی یا همان درب ورود به فضای سبز ویلا یا در اصطلاح درب حیاط می باشد. برای دکوراسیون ویلا هر دو نوع درب مهم است و در صورت انتخاب سنجیده، زیبایی را به همراه دارد.
 
علاوه بر شکل درب ویلایی ساختمان موارد دیگری همچون نحوه طراحی شکل باغچه و فضای سبز نیز اهمیت دارد. برای دکوراسیون فضای سبز ویلا وقت بگذارید. توجه داشته باشید که شما برای کسب آرامش به این محیط رهسپار می شوید و تمایل دارید از زیبایی و نشاط فضای سبز بهره ببرید.
درب پارکینگ
درب پارکینگ
 
 
درب ویلا
 
درب های ویلا را در نوع محکم و با دوام انتخاب می کنند. به عنوان مثال بخشی از این درب ها در نوع فلزی و بخشی دیگر در نوع چوب های مستحکم تولید می گردند. توجه داشته باشید که این درب، درب بیرونی ساختمان است و پیوسته در معرض نور خورشید، باد، باران و … قرار دارد. بنابراین بهتر است سال های سال در شکل اولیه خود حفظ شوند یا کمتر نیاز به ترمیم و بازسازی داشته باشند.
درب ورودی ساختمان
قیمت درب ورودی حیاط
درب ورودی ویلا قیمت
 
در ویلاهای سلطنتی از درب هایی به شکل کلاسیک برای درب ویلا استفاده می کنند. این درب در ویلاهای مدرن نیز دیده می شود. بیشتر مردم برای حفظ امنیت محیط ویلا تمایل به استفاده از این درب ها دارند. درب ویلا را در نوع بزرگ به کار ببرید تا برای بهره مندی از خودروی خود دچار زحمت نشوید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us