حفاظ پشت دری 09128047694

(اخبار)

حفاظ پشت دری درب های آكاردئونی

درب آكاردئونی طرح‌های و مدل های گوناگونی دارند از ساز آكاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند . درب‌های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ‌ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استحكام بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت كوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر كارفرما می باشد. همچنین تمامی درب‌ها با بهترین رنگ ها از نظر كیفیت و ماندگاری صورت می‌گیرد.

ساخت بهترین درب آکاردئونی
درب آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته میشود که مانند حفاظ پنجره جهت ایجاد امنیت و حفاظت نصب می شود با این تفاوت که از درب ورودی محافظت می نماید و امروزه کاربرد این دردها بسیار بالاتر رفته و در موارد بسیار زیادی مانند مغازه ها ، انباری ها ،اماکن اداری و تجاری مورد استفاده قرار گرفته اند  .حفاظ پشت دری  با پیشرفت تکنولوژی از جنس های متنوعی تهیه وساخته شده و به راحتی می توان بر روی آنها طرح های مختلف و متنوع را اجرا و همچنین دستمان در انتخاب رنگ بندی این دردها بسیار باز است . همچنین می‌توان بر روی درب های آکاردئونی ضد سرقت نیز نصب و یا از قفل های سنتی مانند کتابی استفاده کرد.
 
تولید کننده انواع درب های آکاردئونی
شرکت آهن سازه  توانسته در زمینه ی درب آکاردئونی فعالیت‌های بسیار بالایی را انجام دهد و توانسته با بهره گیری از به روزترین دستگاه ها و ترکیبات آلیاژی بسیار با کیفیت ، درب های آکاردئونی کلاسیک و مدرنی را تولید کند و تمامی طرح‌های شیک و جدید را بر روی درب آکاردئونی اجرا کند ، این شرکت توانسته در زمینه ی درب های آکاردئونی ، رتبه بسیار بالایی را در بین رقبا کسب کند و از با کیفیت ترین ابزار و اجناس برای ساخت این درب ها استفاده می کند.
تولید حفاظ آکاردئونی
درب ضد سرقت یا حفاظ آکاردئونی؟
درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی هر دو جهت بالا بردن امنیت خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما اگر شما هم بین انتخاب یکی از این دو مردد هستید، با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های هر یک و نیز تفاوت‌هایشان به خوبی آشنا شوید.
 
 
درب ضد سرقت چیست؟
در ضد سرقت، دربی است که با توجه به ساختار خاصی که دارد نسبت به درهای معمولی در مقابل ورود افراد بیگانه امنیت بیشتری دارد. ویژگی‌هایی که باعث امنیت بیشتر این نوع درها می‌شود عبارت است از::
 
1. ساختار کلی در: داخل دربهای ضد سرقت یک فریم و نیز ورقه فولادی تعبیه شده است که به افزایش مقاومت آن در مقابل فشارهای وارده کمک می‌کند. داخل این درها با پشم سنگ پر می‌شود که باعث می‌شود این درها علاوه بر ویژگی اصلی خود (یعنی بالا بودن امنیت در مقابل سارقین)، عایق صوت و گرما نیز باشند.
 
2. قفل درب ضد سرقت: بر روی این درها دو قفل وجود دارد. یک قفل که مانند همه درهاست و قفل دیگر در بالای در قرار گرفته و به آن شب‌بند گفته می‌شود. قفل یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌ها در تأمین امنیت این درهاست. بهترین مارک قفل ضد سرقت، برندهای ترک هستند. همچنین زبانه قفل‌های درهای ضدسرقت از چهار طرف است که نفوذپذیری را تقریبا غیرممکن می‌سازد.
 
3. لولاها: یکی از راه‌های نفوذ سارقین، لولاهاست. بنابراین، اگر لولاها مخفی باشند و یا تعدادشان زیاد باشد، امنیت در بالاتر خواهد رفت. در دربهای ضدسرقت تعداد زیاد لولا و پنهان بودن از داخل و خارج در، به افزایش امنیت کمک شایانی کرده است.
 
 
 
 
 
ویژگی‌های درهای ضدسرقت، بسیاری افراد را به این فکر واداشته است که نسبت به تعویض در قدیمی و نصب درب ضد سرقت برای خانه خود اقدام کنند. به‌خصوص که امروزه امکان تعویض در معمولی با در ضد سرقت بدون نیاز به تخریب و هزینه زیاد بنایی امکان‌پذیر شده است. استفاده از سایزهای سفارشی در ضدسرقت و یا استفاده از چهارچوب قدیمی در با تمهیداتی مانند بریدن قسمت قابلمه‌ای چارچوب در وقتی در معمولی بزرگتر از درب ضد سرقت است و یا جوش دادن قوطی در مواقعی که در قدیمی بزرگ‌تر است، ازجمله راهکارهای در دسترس است.
 
حفاظ درب آکاردئونی طرح نقش دار سلطنتی
حفاظ آکاردئونی چیست؟
درب آکاردئونی یک شبکه فولادی ایست که به صورت باز و بسته‌شونده طراحی و تولید  می‌شود و در داخل یک فریم فلزی به صورت ریلی جابجا می‌شود. این نوع درها جایگزینی برای درب منازل نخواهند بود. بلکه بر روی آن در فضای بیرون نصب می‌شوند و حتی اگر در خانه معمولی باشد، در بالا بردن امنیت اثرگذار هستند. ویژگی این نوع حفاظ‌ها، سهولت نصب و عدم نیاز به تخریب می‌باشد.
درب ضد سرقت آکاردئونی
 
درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ آکاردئونی؟
واقعیت این است که هر دوی آن‌ها در افزایش امنیت ساختمان موثر هستند؛ چرا که نفوذپذیری به فضای داخل با استفاده از این درها کاهش پیدا می‌کند. اما تفاوت‌هایی نیز دارند.
 
جهت سفارش درب آکاردئونی میتوانید با مشاورین ما 09128047694 تماس حاصل نمایید.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب