حفاظ آكاردئونی روی درب منزل 09128047694

(اخبار)

حفاظ اكاردئونی درب آكاردونی

گروه صنعتی اهن سازه در زمینه تولید و ساخت و فروش درب آكاردئونی در كرج نیز فعالیت می كند. افرادی كه می خواهند حفاظ آكاردئونی مناسبی بخرند، می توانند حفاظ اكاردئونی دلخواه خود را از گروه صنایع فلزی آهن سازه تهیه كنند. قیمت درب آكاردئونی در كرج بسیار مناسب است. اگر می خواهید منزل شخصی، شركت، هتل، و ویلای شما ایمن باشد، اقدام به خرید حفاظ درب آكاردئونی كاوه كنید.

حفاظ درب

حفاظ آکاردئونی:

 
کارگاه های تولیدی اغلب در فضای اطراف شهرها قرار دارند و توسط نگهبان محافظت می شوند. این موضوع دستاویز خوبی برای سارقان فراهم می کند. ماشین آلات متنوع و گاهی بسیار گران قیمت در محیط کارگاه بخشی از سرمایه اصلی صاحبان کار میباشد که می بایست به خوبی محافظت شوند. تولیدات روزانه کارگران، مواد موجود در انبارها، لوازم اولیه برای تولید روزهای آتی و بسیاری از مواد با ارزش در محیط های کارگاهی و تولیدی وجود دارند. با نصب درب های  آکاردئونی محیط کارگاه را از دستبرد حفظ کنید. ریسک اتلاف سرمایه را با ساخت حفاظ آکاردئونی روی درب منزل کارگاهی به صفر کاهش دهید.
از طرفی ورود و خروج کامیون و ماشین آلات به مراکز کارگاهی پرهیز ناپذیر است. درب های قدیمی پارکینگ قابلیت جمع شدن را نداشته و بخش زیادی از محوطه اصلی پارکینگ کارگاه را اشغال می کردند. انواع دربهای آکاردئونی کارگاهی شرکت آهن سازه  قابلیت جمع شدن حداکثری را داشته و فضای زیادی اشغال نمی کنند. به این ترتیب مشکلات  کمبود جا در پارکینگ کارگاه و بارگیری و تخلیه بار به طور کامل بر طرف خواهد شد. شبکه های فلزی درب آکاردئونی به طریقی ساخته شده که قابل تا شدن و جمع شدن هستند. حرکت روان درب بر روی ریل ها موجب راحتی استفاده و کارایی بهتر حفاظ می شود
حفاظ آکاردئونی 5 گل داخلی
کاربرد حفاظ آکاردئونی 5 گل داخلی بسیار خاص و محدود می باشد.
 
و از آن می توان در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای استفاده  از فضاها مورد استفاده قرار داد.
 
بهره بردن از این نوع درب ها در تالارها و رستوران ها و سایر مراکز درمانی، اداری و… به این جهت است.که در عین حالی که به تقسیم بندی فضاها کمک شایانی می کند،به علت شفافیت نیز مانع دید افراد نمی گردند. باز و بسته کردن و نیز جابجایی این نوع از درب ها نیز کار چندان دشواری به نظر نمی آید و به راحتی این فرآیند شکل می گیرد.حفاظ آکاردئونی 5 گل فروشگاهی و کارگاهی حفاظ آکاردئونی 5 گل فروشگاهی و کارگاهی امروزه در غالب فروشگاه ها و کارگاه ها از حفاظ آکاردئونی 5 گل استفاده می شود.اگر به فروشگاه های زنجیره ای بزرگ رفته باشید، متوجه این خواهید شد که غالب این نوع از فروشگاه ها به جهت حفاظت از سرمایه های خود در داخل فروشگاه و یا کارگاه تجاری خویش از حفاظ آکاردئونی 5 گل استفاده می کنند تا به این منظور بتوانند امنیت و آسایش را به هنگام روزهای تعطیل برای فروشگاه و کارگاه خود به ارمغان آورند حفاظ آکاردئونی 5 گل فروشگاهی جانشین بی بدیلی برای کرکره های مغازه ها به شمار می آیند که با صدای گوش خراش خود آسایش همسایگان را در پی داشتند.بنابراین شما می توانید با خرید درب ریلی آهنی منزل فروشگاهی علاوه بر ایجاد امنیت از محصولات فروشگاه خود و نیز سهولت در باز و بسته شدن حفاظ آکاردئونی 5 گل از مزیت های آن به خوبی بهره مند شوید و از شر درب های کرکره ای و مشکلات آن خود را خلاص کنید.
 
مدل ها و طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی 5 گل
 
 
حفاظ آکاردئونی 5 گل را برای هر یک از این کاربردهای فوق که بخواهید؛
 
انواع حفاظ آکاردئونی به شرح زیر می باشد 
 
از حفاظ آکاردئونی 5 گل 3 گل ساده،
 
محافظ درب 3 گل خم دار،
 
گارد آهنی طرح پیچی،
 
طرح ایتالیایی، طرح تمام لوزی دوجداره ساده،
 
طرح تمام گل پرچ مخفی 3 لایه تسمه،
 
طرح 3 لوزی سلطنتی (تسمه نقش دار و دوجداره)،
 
طرح سلطنتی (تسمه نقش دار و سه بعدی)،
 
گارد درب 4 لوزی و… برای مصارف خود استفاده کنید.
 
بنابراین دست مشتری در انتخاب گارد آهنی درب کاملا باز است.
 
و وی می تواند از میان مدل های مختلف که بدان اشاره شد، حفاظ آکاردئونی 5 گل را برای کاربردهای مختلف خریداری نماید تا امنیت را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورد.
امنیت این درب های محافظ بالا بو.ده به دلیل استفاده از قفل مخفی که ضد برش نیز می باشد و زیبایی آن ها که به دلیل استفاده از رنگ کوره ای نیز می باشد

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب