قیمت خرید هر متر حفاظ بالای دیوار 09128047694

(اخبار)

قیمت خرید هر متر حفاظ بالای دیوار

حفاظ مدل نخل مرداب یكی از انواع حفاظ هایی است كه نقاط جوش بسیار دارد. بنابراین استحكام جوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به طور كلی جوشكاری نرده های حفاظ به دو شیوه انجام می شود: روش الكترودی (معمولی) و روش CO2. روش الكترود همان روشی است كه از سال ها پیش مرسوم بوده و در آن مشكلات متعدد وجود دارد.

واع حفاظ بالای دیوار
 
 
حفاظ نخل مرداب در اندازه های طول 1 متر و ارتفاع 60 سانت ، 80 سانت ، 100 سانت و 120 سانت ساخته و تولید میگردد . اگر خریدار اندازه متفاوت بخواهد امکان تولید در تمام سایز ها وجود دارد . در هر متر حفاظ مدل لیلیوم 3 ردیف دسته گل چیده شده است گه بعد از جوشکاری این دسته گل ها به آن متصل میشود . در برخی موارد تولید کنندگان در هر 2 متر از 5 عدد دسته گل استفاده میکنند که این امر سبب کاهش کیبفیت آن میشود .
با توجه به این که ابعاد طولی حفاظ نخل مرداب روی دیوار 1متر است میبایست این نرده حفاظ روی دیوار با نظم و ترتیب مناسب به هم متصل شده تا بتوان ریتم اصلی نرده حفاظ مرداب را رعایت کرد. وزن حفاظ بالای دیوار  مدل نخل مرداب در ازای هر متر بین 30 تا 35 کیلو است و از دو قسمت کناره ها میبایست به همدیگر جوشکاری شود میبایست به ازای هر متر 3 تا 4 پین روی دیوار تعبیه گردد ، در صورتی که این مهار نرده حفاظ روی دیوار به درستی انجام نشود لرزش بعد از نصب امکان صدمه به قرنیز روی دیوار را دارد .
 
نصب نرده حفاظ مدل نخل مرداب حتما باید توسط مشاورین کار آزموده و خبره پ انجام گیرد و بر عکس سایر نرده حفاظ ها که جوشکاران معمولی و محلی نیز قادر به نصب آنها هستند، احتیاج به مهارت کافی در زمان نصب دارد . همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد به دلیل وزن بالای حفاظ مدل نخل مرداب و اتصال این نرده حفاظ ها به یکدیگر مهمترین بخش در نصب نرده حفاظ اول تعبیه تعداد کافی پین در کف دیوار و دوم نحوه صحیح مها نمودن حفاظ از کناره ها است .
 
 
حفاظ های سرنیزه با چهار پهلو کنگره ای یکی از زیباترین و مقاوم ترین نرده های روی دیوار می باشند که نظر بیننده را به خود جلب می کند. این حفاظ نرده یکی از قدیمی ترین حفاظ های ساختمان می باشد که مناسب طراحی های کلاسیک است. این حفاظ در مدلها و ارتفاع مختلف به صورت کوره ای ساخته شده و فاصله هر چهار پهلو عمودی با نرده کناری خود به صورت استاندارد 13 سانتی متر می باشد.
 
 
مهم ترین علت استفاده از انواع حفاظ روی دیوار، تامین امنیت ساختمان می باشد. اگرچه حفاظ سرنیزه ای تا حدی از عهده این وظیفه بر می آید و هنوز هم نرده حفاظ پرکاربردی محسوب می گردد ، اما امنیت حفاظ شاخ گوزنی از سوی نیروی انتظامی مورد تایید قرار گرفته است. چرا که عبور از روی حفاظ شاخ گوزنی به دلیل لمبر یا لرزشی که دارد حتی اگر روی زمین قرار گرفته باشد، ممکن نمی باشد!
 
 
  ساختار سرنیزه حفاظ از کنار هم قرار گرفتن تعدادی میلگرد چهار پهلو پروفیل یا لوله بصورت موازی و عمودی تشکیل شده است . تنها مزیت حفاظ نیزه ای ارتفاع بلند است که مانند مانعی جلوی مهاجمین و سارقین را میگیرد . حفاظ سرنیزه ای به ۳ حالت قابل تولید می باشد که تعداد ردیفهای نوک تیز در آن قابل افزایش یا کاهش میباشد . البته نوکهایی که بصورت زاویه 45 درجه خم میشوند به مراتب نسبت به نوک هایی که بصورت هلالی شکل و رو به پائین استفاده می شوند دارای بازدارنگی بیشتری هستند.
حفاظ بالا دیواری
 
 
پس از بحث تامی امنیت، نکته دومی که در انتخاب حفاظ روی دیوار حائز اهمیت می باشد، شکل ظاهری آن می باشد. حفاظ سرنیزه ای دارای ظاهری بسیار ساده و مانند نرده می باشد. این ظاهر تا حدی قدیمی شده و مناسب خانه های مدرن امروزی نیست. از سوی دیگر حفاظ لیلیوم یا نخل مرداب با طراحی متفاوت و خاص خود می تواند تا حدی بر زیبایی یک دیوار معمولی افزایش دهد.
 
 
قیمت حفاظ سرنیزه ای به عوامل گوناگونی نظیر ارتفاع ، تراکم بستگی دارد. اما به طور کلی به دلیل فلزات بیشتری که در ساخت حفاظ شاخ گوزنی به کار رفته است، قیمت این حفاظ نسبت به حفاظ سرنیزه ای کمتر می باشد .
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب