ایمن ترین حفاظ روی دیوار 09128047694

(اخبار)

ایمن ترین حفاظ روی دیوار

در حفاظ نخل مرداب بر خلاف حفاظ لیلیوم كه گل ها به رنگ طلایی بودند، گل ها به رنگ خود شاخه ها هستند. یعنی كل حفاظ به یك رنگ است و این موضوع از جهاتی بهتر است. زیرا رنگ طلایی به كار رفته در حفاظ لیلیوم پس از مدت نه چندان طولانی كیفیت خود را از دست می دهد.

محافظ دیوار ی ویلا
 
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی یکی از ایمن ترین حفاظ روی دیوار در نرده دیواری یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع از حفاظ می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد. این نرده حفاظ آهنی که به کله گوزنی معروف است امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد که ساختمان، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری، مسکونی، تفریحی دیگری که قصد افزایش امنیت آنرا دارید افزایش بسیار بالایی از نظر امنیت به مکان مورد نظر میدهد.
 
جهت آشنایی بیشتر با این حفاظ که به عنوان سیستم امنیت خانه مطرح می‌شود مطالب زیر در قالب پرسش و پاسخ گردآوری شده است:
 
حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
 
حفاظ نرده دیواری جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب می‌شود. دارای طرحی در هم تنیده است که کاملا عبور سارقان را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاهاف شرکت‌ها و کارخانجات استفاده می‌شود. شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.
 
حفاظ شاخ گوزنی
مدل‌ها و نام‌های دیگر حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
در کنار پیشرفت صنعت و تکنولوژی ، صنعت حفاظ نیز مدام درحال رشد است. حفاظ شاخ گوزنی نرده دیواری که از نسل ایتدایی حفاظ است ازین پیشرفت بی بهره نمانده است و کمک شایانی به سیستم امنیت و حفاظت منازل کرده است.
 
همچنین با پیشرفت تکنولوژی آنها زیبایی و طرح های متنوع نیز در نظر گرفته شده است. شرکت حفاظ مارکت از پیشگامان این صنعت می‌باشد.
 
در زیر به برخی از مدل های این نوع حفاظ نرده دیواری می‌پردازیم:
 
۱-مدل حفاظ آبشاری
۲- مدل لاله ای که تنها در ارتفاع ۹۰ سانتی متر تولید می‌شود.
۳-مدل لیلیوم
۴- مدل بوته‌ای
تفاوت مدل شاخ گوزنی و مدل حفاظ سرنیزه‌ای در چیست؟
حفاظ سرنیزه‌ای نسبت به حفاظ شاخ گوزنی عرض کمتری دارند. اما وزن آن از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر است.
 
حفاظ نرده دیواری سرنیزه‌ای قیمت بیشتر و کارایی کمتری دارند. از نظر ایمنی حفاظ شاخ گوزنی در رتبه بالاتری قرار دارد. زیبایی و ظاهر شکیل حفاظ شاخ گوزنی نیز قابل مقایسه نیست.
 
امنیت حفاظ‌های شاخ گوزنی چگونه است؟
شاخه های بلند و تیز حفاظ شاخ گوزنی عبور از آن را غیر ممکن می‌کند. در انتخاب نوع حفاظ باید دقت کنید. نوعی را انتخاب کنید که دارای عرض، ارتفاع و تراکم مناسبی باشد که ایمنی ساختمان را بالا برده و همچون سیستم دزدگیر عبور سارقان را غیرممکن کند.
 
حفاظ شاخ گوزنی در چه ارتفاعاتی ساخته می‌شود؟
این نوع حفاظ نرده دیواری که دارای نام های گوناگونی( لیلیوم، بوته‌ای…) است ، در ارتفاع بین ۵۰ تا ۱۲۰ سانتی متری تولید می‌شود.
 
در انتخاب ارتفاع حفاظ دقت کنید که حداقل ارتفاع ۷۵ سانتی متری داشته باشد. در این صورت کارایی مناسب دارد.
 
عرض حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟
حفاظ شاخ گوزنی در مدل های گوناگونی ساخته شده است.  با توجه به مدل و کارایی، حفاظ نرده دیواری دارای عرض متفاوتی است.عرض حفاظ به ارتفاع آن بستگی دارد. در انتخاب حفاظ دقت کنید که مناسب ترین عرض برای انواع حفاظ به طور استاندارد ۵۰ سانتی متر است.
 
عبور سارقان از حفاظ در این صورت به حداقل ممکن می‌رسد. و سیستم امنیت محل مورد نظر بالاتر می‌رود.
 
جوش co2 چه مزایایی نسبت به جوش الکترود در صنعت حفاظ  دارد؟
جوش الکترود به راحتی بر اثر تکان های شدید می‌شکند. زیرا جوش الکترود ترد می‌باشد و به صورت خال جوش اعمال می‌شود.در نتیجه از نظر امنیت و سیستم حفاظت ضریب پایین تری دارد.
 
جوش الکترود دارای گل جوش می‌باشد. به علت داشتن گل جوش رنگ‌آمیزی با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود. این در حالی است که جوش co2 نرم است.
 
جوش co2 در حفاظ شاخ گوزنی قابلیت اجرای دوطرفه را دارد. گل جوش ندارد و مناسب ترین جوش برای تولید حفاظ است. همچنین مشکلات رنگ‌آمیزی را برطرف کرده است.
 
بهترین رنگ مناسب حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
رنگ‌آمیزی حفاظ ها به صورت کوره‌ای است. ابتدا حفاظ به صورت پودری و به وسیله الکتریسیته که به آن روش الکترو‌استاتیک می‌گویند، رنگ می‌شود. سپس در کوره پخته می‌شود. در تنیجه شاهد رنگ با کیفیتی خواهیم بود.
 
رنگ های مورد استفاده در حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
رنگ‌های معمول این نوع حفاظ نرده دیواری که در بازار موجود است به صورت زیر می‌باشد:
 
سفید، مشکی، قهوه‌ای سوخته، کرم، مشکی مسی.
 
در حفاظ مارکت که تامین کننده سیستم ایمنی ساختمان شما می‌باشد، می‌توان از رنگهای سفارشی به سلیقه مشتری نیز استفاده کرد.
 
نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت است؟
با مراجعه با صفحه حفاظ مارکت و از طریق تماس با پشتیبانی تیم ما میتوانید از مراحل نصب نرده دیواری مطلع شوید.
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟
تعیین قیمت حفاظ نرده دیواری بستگی به تراکم و ارتفاع دارد. همچنین سایر عوامل دیگری نیز در این مورد دخیل هستند. لذا برای استعلام قیمت می توانید با کارشناسان تیم حفاظ مارکت به صورت آنلاین و ۲۴ ساعت تماس بگیرید.
 
نحوه پرداخت برای خرید حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟
پس از محاسبه قیمت و سایر موارد حفاظ  فاکتور صادر می‌شود. مقداری به صورت پیش پرداخت و مابقی بعد از انجام کار دریافت می‌شود.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب