انواع در حفاظ - حفاظ ضد سرقت بالای دیوار 09128047694

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از برترین و پرفروش ترین حفاظ های دیوار می باشد. این حفاظ اولین مدل جدید حفاظ های مرسوم به حفاظ شاخ گوزنی است. شكل این حفاظ ها الهام گرفته از شاخ های گوزن بوده كه به صورت منحصر به فردی نقش حفاظت را برای این موجود ایفا می كند

 
اولین گام در پیشگیری از دزدی خانه این است که راه های نفوذ به حریم شخصی خودرا از بین ببرید. یکی از کارها برای از بین بردن فرصت‌ها در نظر گرفتن حفاظ ساختمان استحفاظ‌هایی نظیر حفاظ ضد سرقت بالای دیوار  مانعی برای ورود افراد به داخل ساختمان شده و به ‌نوعی امنیت را برای ساختمان به ارمغان می‌آورند. حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب ‌شده و با طراحی درهم ‌تنیده و سرنیزه‌های تیزی که دارد احتمال ورود سارقین به داخل ساختمان را تقریباً به صفر می‌رساند. حفاظ شاخ گوزنی در مدل‌های متنوعی تهیه تولیدشده است و این امکان را برای صاحبان خانه فراهم می‌کند تا در کنار حفظ زیبایی، امنیت ساختمان را نیز حفظ کنند.
 
برترین نرده حفاظ بالای دیوار

قیمت و تراکم هر متر حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ ‌های جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. طراحی این حفاظ به گونه ای است که الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد و بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ روی دیوار نسل جدید محسوب میگردد که به علت مدل و نوع ساختار در بازار خواهان های زیادی دارد طرح و مدل  این نرده با الگو گرفتن از شاخ های گوزن به وجود آمد. نرده شاخ گوزنی علاوه بر ایجاد امنیت از زیبایی و ظرافت نیز برخوردار میباشد .این نوع حفاظ روی دیوار در ابعاد و تراکم های متنوع تولید و به بازار عرضه می شود . متریال مصرفی برای ساخت  نرده شاخ گوزنی میلگرد بدون آج می باشد .
 
حفاظ بالای دیوار

تولید انواع حفاظ بالای دیوار :

 
آهن سازه  بهترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی با پایین ترین قیمت اجرت ساخت میباشد که این حفاظ مدل شاخ های سر گوزن نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز گیوتین خورده فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده سر دیوار شاخ گوزنی در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد. از ویژگیهای تولید پر تراکم حفاظ شاخ گوزنی با توجه به آهن استفاده شده و رنگ آن میتوان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب ، اطمینان از ماندگاری بلند مدت ، آرامش روانی برای افراد داخل ساختمان به جهت عدم ورود افراد سارق و همچنین نصب ساده و کم هزینه بدون تخریب و اجرای ساده و اصولی این نوع از حصار است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
09127800603

اخبار

  • آرشیو مطالب