حفاظ آهنی درب ساختمان 09128047694 قیمت نصب ساخت گارد روی درب خانه

(اخبار)

درب آكاردئونی حفاظ آهنی درب ساختمان به دربی میگویند كه به‌صورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود. این درب از متریال های متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان آن‌ها را انتخاب و سفارش دهید.

گارد روی درب خانه در اصل یک حفاظ آهنی است و به شکل شبکه‌ هایی لوزی است که در هنگام باز و بسته شدن به‌ صورت تاشو عمل می‌ کند. گاهی از درب آکاردئونی به‌ عنوان درب اصلی هم استفاده می‌ شود. البته در فضاهایی که بیش تر جداکنندگی فضا مانند داخل بازارچه‌ ها مدنظر است.

گارد آهنی روی درب خانه

برای خرید حفاظ آهنی درب آپارتمان در تهران  ( ستارخان ،شهریار ، سعادت آباد ، نیاوران ، شهرک غرب ، شادآباد ، غرب تهران ، تهرانپارس و شرق تهران، پرند ، پردیس ) با قیمت مناسب با شماره 09127800603 تماس بگیرید .

ییک درب آکاردئونی استاندارد باید سه گل یا سه لوزی باشد ولی برخی از سازندگان درب های آکاردئون برای کمتر شدن هزینه از دو گل یا دولوزی استفاده میکنند. که درب دوگل فاقد ارزش امنیتی است به همین دلیل آهن سازه از ساخت حفاظ آکاردئونی دوگل و بی کیفیت خودداری میکند. همچنین درب های این تولیدکننده از نوع درب های 4خم میباشد و از ساخت درب دو خم نیز خودداری میکند علت آن این است که تسمه های عمودی روبه پایین به دوسته دوخم و چهارخم تقسیم می شوند،در دربهای دوخم تسمه های عمودی فقط به سمت بالا و پایین خم میخورند و در درب های چهارخم علاوه بر بالا و پایین ،بین سه گل هم خمیدگی ایجاد میشود و به هم جوش داده میشوند.و به همین دلیل است که سارق نمیتواند دسترسی به لوزی ها و پرچ های درب داشته باشد.

درب آکاردئونی نقش دار

 

دربی را انتخاب کنید که دارای دو قفل توکار (سوئیچی) و قفل روکار باشد.
درب آکاردئونی تمام گل یکی از بهترین انتخاب‌ ها است.
دربی که کم تر از سه گل باشد امنیت کم تری دارد و ورود سارقین به‌ راحتی صورت می‌ گیرد.
توجه داشته باشید قسمت ریلی درب روان باشد.
دقت کنید دربتان پرچ‌ های محکم و مرغوبی داشته باشد.
نباید درب از پروفیل‌ های آهن‌ های ضایعاتی درست‌ شده باشد.
درب باید بدون سروصدا باز شود.
زمان سفارش تا نصب درهای استاندارد ساختمانی 3 روز است ولی برای پروژه‌ های بزرگ‌ تر زمان تحویل توافقی هست.
 

تماس با آهن سازه :

09127800603

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us