قیمت حفاظ آكاردئونی آپارتمان 09128047694| درب آكاردئونی | حفاظ كشویی

(قیمت حفاظ)

قیمت حفاظ آكاردئونی آپارتمان 09128047694| درب آكاردئونی | حفاظ كشویی

سازنده حفاظ درب اكاردئونی نرده آكاردئونی حفاظ آهنی كشویی ضد سرقت پشت در آپارتمان

قیمت‌ روز خرید درب اكاردئونی حفاظ آپارتمان برحسب متر مربع محاسبه می‌ شوند و این قیمت بسته به ابزار و سازه‌های كارشده در نرده حفاظ اكاردئونی پشت درب تولید شده در آكاردئون سازی آهن سازه دارای بهترین نوع متریال میباشد .

درب حفاظ اکاردئونی ساخته شده در صنایع آهن سازه با استفاده از با کیفیت ترین تسمه های تهران با ابعاد 5 در 20 و کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 میباشد. حفاظ اکاردئونی در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد. لازم به ذکر است که طول هر گل 50 سانتی متر است.
 
 

انواع حفاظ کشویی درب آکاردئونی آهنی در آپارتمان و بالکن ::

 


درب آکاردئونی

طرح 3 گل دو خم

 

درب آکاردئونی طرح 3 گل

یکی از مرسوم ترین مدلهای حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 لوزی ساده با دو خم در قسمت پرچ ها میباشد که با طراحی ساده و اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه شما سخت و غیر ممکن میکند. همان طور که در عکس مشاهده میکنید حفاظ آکاردئونی طرح سه گل، سه ردیف لوزی بوده و تسمه های عمودی آن برای اینکه براحتی در ریل جاگذاری شود یک خم در قسمت بالا و یک خم دیگر در قسمت پایین دارد .
درب آکاردئونی 3 گل دو خم با طراحی ساده اما بسیار مستحکم کار را برای ورود سارقان به داخل خانه سخت و غیر ممکن می کند.

 


درب آکاردون

طرح 3 گل 4 خم

 

درب آکاردون 3 گل 4 خم

در طرح درب آکاردونی 3 ردیف لوزی با چهار خم نقص یا ضعف دیلم انداختن بصورت اجمالی برطرف شده و در نقاط خم تسمه های عمودی آنها به هم جوش داده می شوند که بر استحکام آن تاثیر مضاعف گذاشته و همچنین زیبایی دوچندانی به طرح جدید می بخشد.
حفاظ آکاردون سه لوزی چهارخم یکی از پرکاربرد ترین حفاظ ها می باشد. مزیت این حفاظ آکارئونی عبارتند از:دوام بالا ,روان, کم جا این نوع حفاظ شامل سه لوزی بوده و در چهار ردیف مابین لوزی ها کار خم کاری انجام شده است. این خم علاوه بر زیبایی ظاهری ضریب امنیت را تا 30% افزایش می دهد.

 


درب آکاردئونی

طرح 4 گل

 

حفاظ آکاردون 4 گل

درب اکاردئونی 4 لوزی یکی از مقاوم ترین حفاظ های اکاردئونی در اپارتمان پیش روی هر صاحب خانه ای است تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون 4 گل بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید.

 


حفاظ آکاردئونی

طرح پیچی

 

آکاردئونی حفاظ پیچی

نرده آکاردئونی مدل پیچی از نظر استقامت از ناحیه وسط حفاظ در قسمت پرچ ها ارتقا پیدا کرده است و از نظر زیبایی بی همتا بوده که این مدل از حفاظ های کشویی آکاردئون در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.
در طراحی این نوع حفاظ آکارئونی مدل پیچ آن در قسمت تسمه های عمودی درب آکارذئونی دو پیچ در بین سه ردیف لوزی که توسط کوره آتش قالب گیری شده و حالت پیچ(شکلاتی) به خود می گیرد و زیبایی خاصی به این حفاظ می دهد. این نوع حفاظ علاوه بر شکل ظاهری زیبا به دلیل وجود جوش مابین پیچ ها باعث امنیت بیشتر این نوع حفاظ میشود. این حفاظ به صورت رنگ های مختلف(رنگ کوره ای)متناسب با سلیقه ی مشتری ارائه می شود .

 


درب آکاردئون

طرح ایتالیایی

 

آکاردئونی درب ایتالیایی

دوگل بودن حفاظ های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 لوزی جمع و باز شوند که به این خاطر هست که تعداد پرچها در این مدل نسبت به طرحای 3 گل کمتر می باشد .

 


گارد آکاردئونی

طرح 3گل دوجداره

 3 لایه پرچ مخفی

 

حفاظ آکاردیونی دوبل پرچ مخفی

حفاظ آکاردئونی سه گل دوبل پرچ مخفی با چهارچوب مقاوم تر و سه ردیف تسمه عمودی ساخته شده است که از لحاظ ایمنی در سطوح بالایی قرار گرفته و همچنین زیبایی را با پوشش سه ردیف لوزی در خود نگه داشته است.
جدید ترین نوع حفاظ آکارئونی نمونه سه لوری دوبل پرچ مخفی می باشد که در آن جهت امنیت بیشتر تمامی پرچ های عمودی که پرچ های اصلی درب آکارئونی می باشد را پوشانده که به هیچ عنوان با دیلم و دریل شارژی قابل برش و باز کردن نیست. در مونتاژ این محصول از پرچ های 30*60 از جنس فولاد استفاده می شود.

 

 


محافظ آکاردئونی

طرح تمام گل دوجداره

 3 لایه پرچ مخفی

 

حفاظ اکاردئونی تمام گل پرچ مخفی

درب آکاردئون تمام گل (پنج ردیف لوزی) هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و تسمه های عمودی این نوع درب سه لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است. این درب کابوس دزدان است!

 

 


نرده آکاردئونی

طرح 3گل سلطنتی

 3 لایه پرچ مخفی

 

حفاظ آکاردیون سلطنتی 3 گل

آکاردئونی طرح سه گل سلطنتی پرچ مخفی دو جداره یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است .تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد.
این نوع حفاظ آکاردئونی توسط تسمه های 5 میل نقش دار تولید می شود که جلوه ی بسیار خوبی به فضای داخلی اماکن و درب ورودی منازل می دهد.

 


درب آکاردونی

طرح تمام گل سلطنتی

 3 لایه پرچ مخفی

 

حفاظ آکاردئونی سلطنتی

درب آکاردئونی سلطنتی از لحاظ ایمنی با یک درب آکاردئون تمام گل پرچ مخفی و دوجداره برابری کرده و از لحاظ زیبایی نیز کاملا نقش دار و کنده کاری شده می باشد.


 سفارش حفاظ 

09128047694
 

استفاده از درب آکاردئونی فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمیشود، ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیست.

برخی مغازه‌داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از حفاظ آکاردئونی برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.

معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.

انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.

رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار برای حفاظ روی درب آپارتمان است.

درب آکاردئونی

 

نرده آهنی پشت در

 

حفاظ رو دری

 

درب آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. شاکله اصلی درب آکاردئونی تسمه های فلزی بوده که توسط پین های فلزی به همدیگر وصل شده و در قابی فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمتی ایجاد نمیکند. درب آکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که 90 درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.

 

حفاظ آهنی پشت در

درب اکاردئونی

 

توجه : به دستور صنف آهنگران تهران تولید آکاردئونی کمتر از 3 گل ( لوزی ) به دلیل امنیت پایین امکان پذیر نمیباشد و همچنین تسمه استفاده شده میبایست 5 میل باشد .

 

تماس با ما : 09128047694

 

لیست قیمت درب اکاردئونی

  درب اکاردئونی سه لوزی (۲ خم) مترمربع

 تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی سه لوزی (چهار خم) متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب اکاردئونی سه لوزی تسمه نقش دار(چهار خم) متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب اکاردئونی مدل چهار لوزی متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی چهار لوزی (تسمه نقش دار) متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی مدل ایتالیایی متر مربع

تماس بگیرید

 

  درب اکاردئونی مدل ایتالیایی (تسمه نقش دار)متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی مدل پیچ(شکلاتی) متر مربع

 تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی مدل پیچ شکلاتی (تسمه ی نقش دار) متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی مدل دوبل(پرچ مخفی) متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی مدل دوبل پرچ مخفی(تسمه نقش دار) متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی متر مربع

  تماس بگیرید

 

  درب آکاردئونی مدل دوجداره سلطنتی(تسمه نقش دار) متر مربع

تماس بگیرید

  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی پرچ مخفی متر مربع

  تماس بگیرید

 

 

 

هزینه نصب قفل مخفی همراه با قفل کتابی

165

هزار تومان

 

یراق درب آکاردئون شامل لولا و بلبرینگ و دستگیره و قفل در میباشد.انواع قفل درب آکاردئونی شامل قفل مخفی و قفل معمولی که در جای آویز قفل قرار میگیرد،قفل مخفی داخل چهارچوب درب قرار میگیرد و دسترسی به آن سخت تر و لذا دارای امنیت بیشتری میباشد.دستگیره ها در دو نوع آهنی ساده یا چودنی فرفورژه ساخته میشود.

نرده محافظ پشت در آپارتمان

 

قسمت حفاظ جمع شونده درب آکاردون شامل دو لولا است ، چون هنگام اسباب کشی ،این قسمت جمع شونده فضایی را اشغال میکند و کار حمل اسباب را سخت میکند به همین علت دو عدد لولا به جمع شونده درب اضافه میشود تا در هنگام اسباب کشی بتوان قسمت جمع شونده را به بیرون باز کرد و فضای بیشتری در اختیار داشته باشیم.

محافظ پشت در

 

تسمه های مصرفی در درب های آکاردئونی آهن سازه تسمه های 5 فابریک و استاندارد بوده و این شرکت از استفاده از هر نوع تسمه 4 و 3/5 خودداری می کند.زیرا اعتقاد بر این است که چون حفاظ آکاردیون کار تامین حفاظت و امنیت را انجام میدهد،استفاده از تسمه های نازک این امر را ناممکن میسازد و نصب نکردن درب آکاردئون بهتر از نصب یک درب با تسمه 4 یا 3/5 است.

 

حفاظ آکاردئونی

 

 درب آکاردئونی آهنی معمولا توانسته اند با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرند. درب های ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند. زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند. درب های آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های مختلف و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد. زیرا در هنگام باز و بسته شدن این درب ها نیاز به فضای بسیار کمی دارند. در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد.

 

درب آکاردئونی پیچی

درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد. زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردئونی باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود.

 

حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

درب آکاردئونی با الهام از ساز آکاردئون تهیه و تولید شده، از این رو معمولا آن را در بازار با این نام می شناسند. درب های آکاردئونی معمولا از نظر شکل ظاهری به صورت مشبک ساخته شده، که البته مشبک ها به شکل لوزی به هم متصل می باشند. درب های آکاردئونی که در بازار موجود بوده اغلب فلزی می باشند، زیرا معمولا درب های آکاردئونی آهنی دارای وزن نسبتا بالایی بوده، در نتیجه امکان ضد سرقت بودن آنها بیشتر از درب هایی با وزن سبک می باشد.

حفاظ آکاردئونی سلطنتی

 

درب های آکاردئونی معمولا این قابلیت را دارند که بدون اشغال فضای زیاد باز و یا بسته شوند، بدین ترتیب می توان از آنها در مغازه ها و پاساژ ها که عمدتا کمبود جا مشهود بوده استفاده نمود. درب آکاردئونی آهنی را معمولا باید از طول و عرض مناسبی برخوردار باشند، تا هم باز و بسته کردن آنها راحت تر انجام شود، هم بتوان از ضد سرقت بودن آنها اطمینان داشت. معمولا بهتر است که این درب ها با کمتر از سه گل یا همان سه لوزی ساخته نشوند، زیرا در این صورت انتظاراتی که از آنها می رود را برآورده نمی کنند.

 

آکاردئونی محافظ

 

 


درب های آکاردئونی می توانند مزیت های بسیار زیادی را بری مصرف کننده به ارمغان آورده، زیرا این درب ها معمولا به صورت ضد سرقت ساخته می شوند. ضد سرقت بودن درب های آکاردئونی باعث شده تا اغلب مغازه ها این نوع درب ها را برای ایمنی بیشتر انتخاب نمایند. درب های آکاردئونی را معمولا به عنوان یک حفاظ ضد سرقت می توان مورد استفاده قرار داده، زیرا باز کردن آن کار ساده ای نخواهد بود. درب های آکاردئونی فلزی معمولا این قابلیت را دارند که به راحتی آنها را ریموت دار کرده و به صورت کنترل از راه دور آنها را باز و بسته نمود. این موضوع می تواند در مواردی که برای درب پارکینگ ها از آنها استفاده می شود، کارایی بسیار مناسبی داشته باشد. زیرا می توان بدون پیاده شدن از ماشین درب پارکینگ را باز نموده و ماشین را به راحتی درون پارکینگ قرار داد. یکی دیگر از مزیایی که درب های آکاردئونی ضد سرقت داشته، باز و بسته شدن با صدای کم می باشد. بدین ترتیب نیازی نیست با هر بار باز و بسته کرکره مغازه، صدای گوش خراش آن را تحمل نمود.


 اگر به دنبال قیمت مناسب تر برای خرید این حفاظ های آهنی هستید ، میتوانید از درب آکاردئونی دست دوم هم استفاده کنید ولی این را درنظر داشته باشید که چون این درب ها به صورت تاشو هستند و اگر اندازه جایگاه اولیه درب با دهانه درب ورودی متفاوت باشد ،چون درب تا میشود و میتوان آن را به اندازه کوچکتر تبدیل کرد ولی لولا و چهارچوب ورودی های آپارتمان ها با هم متفاوت است و به همین دلیل از لحاظ اندازه های متفاوت درب ها به مشکل بر میخورید.

 

نرده ضد سرقت در

نقطه ضعف حفاظ آکاردئونی قسمت لولای آنها می باشد؛ در این قسمت با قرار دادن دیلم در لولاهای دو پارچه معمولا لولا ها را از هم درآورده و آنها را به راحتی در خلاف جهت معمول باز کردن درب آکاردئون باز می کنند! ما لولاهای سه پارچه برای حفاظ درب آکاردئون کار میکنیم، این لولا ها همان طور که از اسمشان پیداست از سه تکه تشکیل شده اند و یک پین در داخل آنها وجود دارد، که باعث شده دیلم برآنها کارساز نباشد!

 

ایمنی درب آکاردئونی آپارتمان

 

 

 

 

نرده محافظ پشت در آپارتمان

قفل مخفی درب آکاردئونی

 

یکی از نواقص درب های آکاردئون قسمت قفل آنها میباشد ، شاید شما یکی از بهترین و سنگین ترین درب های آکاردئونی را خریداری کرده باشید اما قفلی با ضریب اطمینان پایین بر روی آن قرار داده باشید، باید به این نکته توجه کنید که قفل یکی از نکات مهم برای درب ورودی میباشد.

 قفل مخفی درب آکاردئونی یکی از آپشنهای درب های آکاردئون محسوب شده بطوریکه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آکاردئون کار شده و این یک مزیت بوده که باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد!قفل های کار شده بروی درب با کلید ناودانی بوده یعنی نوعی از کلید که حتی اکثر کلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن کپی کنند!

 

حفاظ آکاردئونی

حفاظ ضد سرقت درب ورودی منزل
 
 
 
 
 
 
 
 
حفاظ جلو در آپارتمان
اگر به دنبال امنیت بالا هستید، بگذارید بهتر توضیح دهیم اگر به دنبال امنیت بسیار بالا با ضریب اطمینان نزدیک به 100% هستید درب آکاردئونی تمام لوزی و دو جداره می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند، این نوع طرح از حفاظ آکاردئونی امنیت فوق العاده بالا بهره میبرد. در این نوع طرح ما جای خالی در سطح درب نگذاشته ایم ! به زبان ساده هرکجا که میشد تسمه نصب کنیم این کار را انجام داده !
 
درب آکاردئون طرح 5 گل و دوجداره با سه لایه تسمه عمودی ساخته شده بصورتی که 3 عدد از گل ها بین تسمه 1 و 2 و دو عدد دیگر بین تسمه های 2 و 3 قرار دارند. وزن این نوع درب در هر متر مربع حدود 72 کیلو گرم می باشد. هیچ جایی برای دیلم انداختن در این نوع درب آکاردئون وجود ندارد.
 
حفاظ اکاردئونی
 
 

درب های ضد سرقت آکاردئونی راهی مناسب جهت محافظت منزل شما

حفاظ آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.
 
 
 
 
 
گارد پشت در خانه
 
 
 
 
ایمنی درب کرکره ای
 
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن بلبرینگ آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
 
 
حفاظ پیچی آکاردئونی

 

حفاظ های آهنی آکاردئونی چند روزه آماده میشود؟

برای سفارش درب آکاردئونی سایر منطقه های تهران و حومه با شماره 09128047694 تماس بگیرید و حفاظ آکاردئونی خود را بر اساس رنگ و اندازه مورد نظر سفارش داده و اگر این برای شما سوال است که درب آکاردئونی شما چند روزه آماده است و نصب آن چقدر زمان میبرد باید بگوییم که معمولا 3 روزه درب های سفارشی را آماده میکنیم ولی اگر میخواهید سریع حفاظ برای خانه و آپارتمان خود نصب کنید میتوانید با اندازه گیری دقیق چهارچوب آهنی درب و ارسال آن به شماره موبایل ذکر شده ، دو روزه درب را در محل تحویل بگیرید و جوشکاری و نصب آن را هم به کارشناسان مربوطه در آهن سازه بسپارید که در کمتر از نیم ساعت حفاظ را نصب خواهیم کرد.

 

نرده محافظ جلو در آپارتمان

درب آکاردئونی

آهن سازه تولید کننده درب آکاردئونی آهنی و حفاظ پنجره آهنی و حفاظ روی دیوار در بازار آهن تهران فعالیت دارد. با اطمینان بر دانش تخصصی و تجربه کارشناسان و مدیران این شرکت می توانید امنیت را برای خود به ارمغان ببرید. باعث افتخار است که در این وضعیت اقتصادی سعی میکنیم با پایین نگه داشتن قیمت حفاظ درب آکاردئونی نسبت به سایر تولیدکنندگان و با فروش تکی به قیمت عمده روز به روز رضایت مصرف کنندگان را بیشتر جلب کرده و بدین وسیله به تعداد مشتریان خود بیفزاییم.

 

نرده پشت در آپارتمان

 
درب آکاردئونی به نوعی از حفاظ درب کشویی میگویند که با ‌استفاده از تسمه ساده و نقش دار به صورت تاشو و ریلی با قابلیت جمع و باز شدن ساخته میشوند . درساخت و تولید درب آکاردئونی از دو روش داخلی و خارجی استفاده میشود. جهت دوام وایمنی از نوع 3 ضرب در و‌ تمام ضرب یا گل در درب آکاردئونی استفاده میشود .
 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 
این درب آکاردئونی در اصل یک سپر و فنس حفاظ آهنی است که به شکل شبکه‌ هندسی لوزی طراحی شده است که در هنگام جمع شدن بر روی هم جمع شده و فضای کنی را اشغال میکند .
 
 
حفاظ کشویی
 
 
 
درب آکاردئونی آهنی را میتوانید در انواع مدل ها از نظر زیبایی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های مختلف میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت محبوب شده و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبائی محل استفاده کرد.
 
 
 
درب آکاردون
 
 
درب اکاردئونی در انواع مختلف رنگ میشود و محبوب ترین این رنگها مشکی چرمی ، مشکی مسی ، قهوه‌ ای سوخته و رنگ های روشن تر شامل رنگ سفید و سفید نقره‌ ای که به سفید صدفی از نوع الکترو استاتیک پودری است و این رنگ بهترین نوع رنگ موجود در زمینه رنگ درب آکاردئونی است از کیفیت بالایی برخوردار است.
 
حفاظ اکاردئونی پرچ مخفی
 

از محافظ های مختلف جهت حفاظت منازل ، حفاظت ورودی پارکینگ،حفاظ درب کارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراکز تجاری،حفاظت پله های برقی،می توان به درب های اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی اشاره کرد. حفاظ اکاردئونی محصولی خاص به دلیل اینکه بعد از بسته شدن اکاردئون حجم بسیار کمی را از محیط اشغال میکند و مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.

 
درب آکاردون
قفل مخفی حفاظ آهن سازه
 
ارازنترین نرده محافظ آپارتمان
درب آکاردئونی آهنی را میتوانید در انواع مدل ها از نظر زیبایی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های مختلف میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت محبوب شده و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبائی محل استفاده کرد.
 
 
 
حفاظ کشویی
درب اکاردئونی تهران
 
حفاظ اکاردئونی تهران
 

درب آکاردئون

درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ اکاردئونی

 

 

 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 
 
 
 
حفاظ اکاردئونی انزلی
 
 
 
حفاظ اکاردئونی قم
 
 
 
 
درب کشویی آهنی
 
 
حفاظ کرکره ای درب منزل
 
نرده کشویی تاشو
 

 

درب آکاردئونی

 

حفاظ اکاردئونی رامسر

درب کشویی ساده

 

قیمت هر متر مربع حفاظ اکاردئونی

 

 

درب آکاردئونی آهنی را میتوان در انواع مدل ها از نظر زیبائی ظاهری و نوع ساخت و مقاومت در دسته های ساده - طرح دار و حالت امنیت بالا ( پرچ مخفی ) میتوانید انتخاب کنید تا بتوان از این نوع حفاظ که به درب اکاردئونی کرکره ای معروف‌شده به هنگام باز شدن پوشش دادن حدود یک متر و بیست سانت به بالا را فرا بگیرد و تا این امکان را فراهم آورد که بتوان با بهره گیری از آن از کمترین فضای موجود بهترین پوشش را از نظر امنیت و زیبایی در محل زندگی استفاده کرد.

 

هزینه ساخت حفاظ آکاردئونی

 

بورس درب آکاردئون

ساخت و تولید حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان  کاملا استانداد با تضمین ایجاد حفاظت و امنیت کامل برای محل مورد نظر ، مرکز فروش درب آکاردئونی آهنی در تهران ، کرج ، اسلامشهر و شهرهای اطراف ، بهترین تولید کننده و سازنده انواع درب آکاردئونی کشویی دستی ،برای بالکن و تراس و پنجره ، پارکینگ ، و درب آکاردئونی پنجره دار یا کشوئی تلسکوپی مشابه مدل های خارجی به عنوان درب داخلی تزئینی و سبک ، دوجداره ، ریلی ، سه گل و پنج گل ، و گارد آهنی آپارتمان در طرح های ساده یا سفارشی ، درب آکاردئونی فرفورژه، زیبا و طرح دار برای منزل ،مغازه و ورودی ساختمان و حیاط یا داخل خانه و منزل

 
درب آکاردئونی سلطنتی
 
 

مدل ها و طرح های مختلف حفاظ درب

حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 گل ساده

حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 گل خم دار

حفاظ درب آکاردئونی طرح پیچی شکلاتی

حفاظ درب آکاردئونی طرح ایتالیایی

حفاظ درب آکاردئونی طرح تمام لوزی دوجداره ساده

حفاظ درب آکاردئونی طرح تمام گل پرچ مخفی 3 لایه تسمه

حفاظ درب آکاردئونی طرح 3 لوزی سلطنتی (تسمه نقش دار و دوجداره)

حفاظ درب آکاردئونی طرح سلطنتی (تسمه نقش دار و سه بعدی)

درب آکاردئونی 4 لوزی و… برای مصارف خود استفاده کنید.

بنابراین دست مشتری در انتخاب حفاظ درب کاملا باز است.

و وی می تواند از میان مدل های مختلف که بدان اشاره شد،

درب آکاردئونی را برای کاربردهای مختلف خریداری نماید تا امنیت را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورد.

حفاظ درب ساختمان به منظور ایجاد امنیت و ارتقای سطح ایمنی در منازل مسکونی واحدهای آپارتمانی مورد کاربرد است.

و با استفاده از این نوع درب ها به راحتی و با آرامش خاطر می توانید خیلی راحت به مسافرت های طولانی مدت بروید.

و خیال شما از به تاراج رفتن وسایل منزل خویش تا حد زیادی راحت و آسوده باشد.

 
 
حفاظ اکاردئونی انزلی
 
 

کاربردهای حفاظ درب

باید به خاطر داشت که درب آکاردئونی فقط در واحدهای ساختمانی به کار برده نمی شود؛ بلکه امروزه حفاظ درب کاربردهای بسیار زیاد و متنوعی دارد که هر کدام از آن ها به جهت ایجاد امنیت بیشتر مورد کارایی واقع می گردند.

1- محافظ کرکره ای پنجره

حفاظ آکاردئونی پنجره در برخی از پنجره های ساختمان ها و منازل مسکونی به کار گرفته می شود که عرض آن ها وسیع است و به سادگی می توان به درون آن نفوذ کرد. بنابراین درب آکاردئونی نه تنها در درب منازل و ساختمان های مختلف بکار گرفته می شود؛ بلکه برای حفاظ برخی از پنجره ها نیز از آن مورد استفاده واقع می شود.

حفاظ پنجره آکاردئونی

 

2- درب آکاردئونی پارکینگ

پارکینگ ها در داخل منازل مسکونی یا ساختمان های اداری و … نیز نیاز به محافظت دارند. بنابراین می توان از درب آکاردئونی پارکنیگ نیز برای ارتقاء سطح امنیتی استفاده نمود. تا با خیالی آسوده و در کمال آسایش و آرامش به زندگی روزمره خویش پرداخت. عموما درب آکاردئونی پارکینگ ها به این ترتیب می باشند. که دو درب مجزا ساخته و در محل مورد نظر نصب می شوند. هر چند که درب یک لنگه نیز وجود دارد. اما اصولا دو درب آکاردئونی در پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. که این دو درب به هنگام بسته شدن توسط قفل های ایمن به یکدیگر متصل می شوند. و به هنگام باز شدن نیز درب پارکینگ از قسمت میانی جمع می گردد و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرد. بنابراین از درب آکاردئونی می توان برای محافظت از پارکینگ ها نیز بیشترین بهره وری و کاربرد را برای ماشین های خود و سایر ساکنین ساختمان به ارمغان برد.

حفاظ درب

 

3- حفاظ درب آکاردئونی داخل آپارتمان و خانه

کاربرد درب آکاردئونی داخلی بسیار خاص و محدود می باشد و از آن می توان در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم بندی فضاها مورد استفاده قرار داد. بهره بردن از این نوع درب ها در تالارها و رستوران ها و سایر مراکز درمانی، اداری و… به این جهت است که در عین حالی که به تقسیم بندی فضاها کمک شایانی می کند، به علت شفافیت نیز مانع دید افراد نمی گردند. باز و بسته کردن و نیز جابجایی این نوع از درب ها نیز کار چندان دشواری به نظر نمی آید و به راحتی این فرآیند شکل می گیرد.

حفاظ ضد سرقت

4- حفاظ پشت درب فروشگاهی و کارگاهی

امروزه در غالب فروشگاه ها و کارگاه ها از درب آکاردئونی استفاده می شود. اگر به فروشگاه های زنجیره ای بزرگ رفته باشید، متوجه این خواهید شد. که غالب این نوع از فروشگاه ها به جهت حفاظت از سرمایه های خود در داخل فروشگاه و یا کارگاه تجاری خویش از حفاظ درب استفاده می کنند. تا به این منظور بتوانند امنیت و آسایش را به هنگام روزهای تعطیل برای فروشگاه و کارگاه خود به ارمغان آورند. درب آکاردئونی فروشگاهی جانشین بی بدیلی برای کرکره های مغازه ها به شمار می آیند. که با صدای گوشخراش خود آسایش همسایگان را در پی داشتند. بنابراین شما می توانید با خرید درب آکاردئونی فروشگاهی علاوه بر ایجاد امنیت از محصولات فروشگاه خود و نیز سهولت در باز و بسته شدن درب آکاردئونی از مزیت های آن به خوبی بهره مند شوید و از شر درب های کرکره ای و مشکلات آن خود را خلاص کنید.

 
 
حفاظ اکاردئونی قم
 
 
 
 
درب کشویی آهنی
حفاظ کرکره ای درب منزل
 
نرده کشویی تاشو
 

 

حفاظ درب

 

 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
call us